ČT art HD

TV channel ČT art HD
is not available in your area

We’re sorry for the inconvenience
Today Sunday
21:00 Live

Oslava české opery

Today Sunday
Tomorrow Monday
03:10 REC

Laurel a Hardy: Běsnící blechy

03:20 REC

Před půlnocí

03:45 REC

J. S. Bach: Světské a duchovní kantáty

05:15 REC

Babylon

05:45 REC

Terra musica

06:10 REC

Události v kultuře

07:00 REC

Raníček

07:05 REC

Prasátko Peppa III

07:10 REC

Prasátko Peppa III

07:15 REC

Mira, královský detektiv (19/25)

07:40 REC

Pošťák Pat a stroj na zmrzlinu

07:55 REC

Ovečka Shaun V

08:05 REC

Tlapková patrola IV

08:30 REC

Studio Kamarád

10:00 REC

Draci v hrnci

10:20 REC

Malý Nemo

12:00 REC

Bob a Bobek na cestách

12:05 REC

Operace JAUU!

12:35 REC

Zeleňák Norman

13:00 REC

AZ kvíz junior

13:20 REC

Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí

13:45 REC

Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II

14:40 REC

Už tam budem?

15:05 REC

Mokova neuvěřitelná dobrodružství

15:15 REC

Grace a úžasné stroje II

15:30 REC

Ach, ten pokrok!

15:45 REC

Art Ninja

16:15 REC

Kung Fu Panda: Tlapky osudu

16:35 REC

Kung Fu Panda: Tlapky osudu

17:00 REC

Kde je Valda? II

17:20 REC

Mira, královský detektiv (20/25)

17:45 REC

Tlapková patrola IV

18:10 REC

Friends: Nová kapitola

18:30 REC

Ovečka Shaun V

18:40 REC

Krtek a orel

19:10 REC

Šmoulové

19:40 REC

Zprávičky

19:45 REC

Večerníček

19:55 REC

Mira, královský detektiv (22/25)

20:20 REC

101 Dalmatinská (26/26)

20:45 REC

Kiwi a Strit II

20:50 REC

Bob a Bobek na cestách

21:00 Live

Oslava české opery

22:45

Dobře skrytý Jan Klusák

23:40

Bílý bílý den

01:30

Galerie... kde byste je nečekali (2/6)

02:00

Modiglianiho tajemství

03:00

Kanadská soda IX (1/14)

03:20

Emoce v umění (16/24)

04:10

Klaun Igor

04:25

Ladí neladí

05:20

Před půlnocí

05:45

Cesta těla

06:05

Události v kultuře

07:00

Raníček

07:05

Muchomůrek a Muchlíci

07:20

Příliv pokladů

07:25

Drobečkové II

07:35

Tlapková patrola IV

08:00

Tajný život kluků III (11/13)

08:25

Prasátko Peppa III

08:30

Nefertine na Nilu

08:40

Včelka Mája

08:50

Becca a její banda

09:05

Hej, Hafí! III

09:10

Bobo

09:20

Sovička Ollie

09:25

Kravička Henrietta

09:30

Kouzelná školka

10:00

Labyrint umění

10:15

Michalovy nálady

10:20

Obyvatelé českých vod

10:30

Angličtina s Hurvínkem

10:35

Muchomůrek a Muchlíci

10:45

Příliv pokladů

10:50

Ježeček Štístko

11:00

Ve vodě to žije!

11:15

Za zvířátky do zahrádky

11:20

Velká kniha o zvířátkách

11:25

Lístku, leť

11:50

Sportující zvířata IV

11:55

Taneční hrátky s Honzou Onderem

12:05

Pan Hračička

12:25

Ava Riko Teo

12:30

Nefertine na Nilu

12:45

Včelka Mája

12:55

Becca a její banda

13:05

Hej, Hafí! III

13:15

Bobo II

13:20

Sovička Ollie

13:25

Kravička Henrietta

13:30

Frnk z hnízda

13:40

Rákosníček a jeho rybník

13:45

Čtení do ouška

13:55

Vilík ucho sem, ucho tam

14:05

Věda je zábava II

14:30

Top Wing: Ptačí kadeti II

14:55

Filharmonici na ulici

15:10

Občanka

15:25

Mokova neuvěřitelná dobrodružství

15:30

Bludiště

16:00

Tajný život kluků III (11/13)

16:25

Kreslíme s Willem a jeho vypravěči

16:35

Kreslíme s Willem a jeho vypravěči

16:50

Bláznivá kapela

17:00

Dodohando

17:10

Planeta YÓ

17:45

Labyrint umění

18:00

Michalovy nálady

18:05

Obyvatelé českých vod

18:10

Taneční hrátky s Honzou Onderem

18:20

Kouzelná školka

18:50

Kung Fu Panda: Tlapky osudu

19:15

Šmoulové

19:40

Zprávičky

19:45

Večerníček

19:50

Mira, královský detektiv (23/25)

20:15

Tučňáci z Madagaskaru (1/26)

20:40

Příšerka Molly

20:45

Čtení do ouška

21:00

Události v kultuře

21:15

Hrdý Budžes

Watch «ČT art HD» 7 days for free

28 Channels in high quality
HD/4K Image quality
SMART Watch on all devices