ČT :D HD

TV channel ČT :D HD
is not available in your area

We’re sorry for the inconvenience
TodaySaturday
07:40Live

Pošťák Pat a letní trh

TodaySaturday
TomorrowSunday
03:15REC

Laurel a Hardy: Tapetáři

03:25REC

Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem

03:40REC

Tečka páteční noci

05:40REC

Před půlnocí

06:10REC

Události v kultuře

07:00REC

Raníček

07:05REC

Prasátko Peppa V

07:10REC

Prasátko Peppa V

07:15REC

Kámoši hafíci (6/25)

07:40Live

Pošťák Pat a letní trh

08:00

Ovečka Shaun

08:05

Tlapková patrola VIII

08:30

Studio Kamarád

10:00

Tamtam

10:25

Alice Miranda: Přátelé navždy

11:50

Wallace a Gromit – Cesta na Měsíc

12:15

Bob a Bobek na cestách

12:20

Fazolčina kavárna

12:45

Nepovedený čert

13:15

Kiwi a Strit III

13:20

My, holky z městečka (1/9)

13:50

Krasohled

14:00

Návrat do země Oz

15:30

Šikulové

15:55

Kiwi a Strit III

16:05

Šmoulové

16:30

Fazolčina kavárna

16:50

Dynotrax Turbo

17:15

Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů

17:40

Tlapková patrola VII

18:00

Ovečka Shaun

18:10

MasterChef Junior VIII (6/16)

18:50

Jak vycvičit draky II

19:15

Fazolčina kavárna

19:40

Zprávičky

19:45

Večerníček

19:55

Kámoši hafíci (7/25)

20:20

Zákony Mila Murphyho (3/21)

20:40

Kiwi a Strit III

20:50

Bob a Bobek na cestách

21:00

Události v kultuře

21:15

Bill Wyman: Ten z Rolling Stones

22:50

Elvis (1/2)

00:15

Cirque du Soleil: Dralion

01:45

Jak se kalila hudba

02:35

Jana Kirschner

03:20

Ladí neladí

04:20

Apollo 2016

05:15

Babylon

05:30

Terra musica

05:55

Babylon

06:10

Události v kultuře

07:00

Raníček

07:05

Prasátko Peppa V

07:10

Prasátko Peppa V

07:15

Kámoši hafíci (7/25)

07:40

Pošťák Pat

07:55

Ovečka Shaun

08:05

Tlapková patrola VIII

08:30

Studio Kamarád

10:00

Draci v hrnci

10:25

Tisíc a jedna králičí pohádka

11:35

Ta nejvelkolepější věc

12:00

Fazolčina kavárna

12:20

Lampie (2/4)

13:05

MasterChef Junior VIII (6/16)

13:50

Tlapková patrola VII

14:10

Tlapková patrola VIII

14:35

U6 - Úžasný svět techniky

15:05

Jak vycvičit draky

15:25

Jak vycvičit draky

15:50

Šmoulové

16:15

Fazolčina kavárna

16:35

Dynotrax Turbo

17:00

Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů

17:20

Tlapková patrola VIII

17:45

Tlapková patrola VIII

18:10

Ovečka Shaun

18:15

Pan Tau (8/33)

18:50

Jak vycvičit draky II

19:15

Fazolčina kavárna

19:40

Zprávičky

19:45

Večerníček

19:55

Kámoši hafíci (8/25)

20:20

Zákony Mila Murphyho (4/21)

20:40

Kiwi a Strit III

20:50

Bob a Bobek na cestách

21:00

Události v kultuře

21:15

Mireille Mathieu

21:40

U Hany Hegerové

Watch «ČT :D HD» 7 days for free

26Channels in high quality
HD/4KImage quality
SMARTWatch on all devices