Watch «2+2 HD» 7 days for free

28 Channels in high quality
HD/4K Image quality
SMART Watch on all devices
10 000+ Movies in subscription
Today Saturday
08:15 Live

"Загублений світ".

11.05 Saturday
12.05 Sunday
13.05 Monday
14.05 Tuesday
15.05 Wednesday
16.05 Thursday
Yesterday Friday
Today Saturday
Tomorrow Sunday
03:50 REC

"Загублений світ".

05:20 REC

"ДжеДАІ".

07:55 REC

"Загублений світ".

12:45 REC

Х/ф "Робінзон Крузо".

14:35 REC

Х/ф "Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега".

16:45 REC

Х/ф "Індіана Джонс і храм Долі".

19:00 REC

Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід".

21:20 REC

Х/ф "Індіана Джонс і королівство Кришталевого черепа".

23:50 REC

Х/ф "Фортеця впаде".

01:35 REC

"Їмо за 100", 2 сезон, 1 і 2 еп.

02:35 REC

"Загублений світ".

04:10 REC

"ДжеДАІ".

08:05 REC

"Загублений світ".

13:05 REC

Х/ф "Пекло".

15:10 REC

Х/ф "Політ Фенікса".

17:15 REC

Х/ф "Вогняний шторм".

19:00 REC

Х/ф "Післязавтра".

21:15 REC

Х/ф "Дежавю".

23:45 REC

Х/ф "Колір ночі".

02:05 REC

"Їмо за 100", 2 сезон, 3 і 4 еп.

03:05 REC

"Загублений світ".

04:45 REC

"ДжеДАІ".

06:00 REC

Т/с "Опер за викликом", 4 сезон, 29 с.

06:55 REC

Х/ф "Звичайна людина", 1-4 с.

10:40 REC

Х/ф "Дежавю".

13:00 REC

"Загублений світ".

15:00 REC

Прем'єра. "Спротив", 1 і 2 еп.

17:00 REC

Прем'єра. "Загублений світ".

17:55 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 17 і 18 с.

19:45 REC

Прем'єра. "Обережно! Фейк".

20:50 REC

Х/ф "Робінзон Крузо".

22:40 REC

Х/ф "Політ Фенікса".

00:50 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 9 і 10 с.

02:30 REC

"Їмо за 100", 2 сезон, 5 і 6 еп.

03:35 REC

"Загублений світ".

05:05 REC

"Помста природи".

06:25 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 17 і 18 с.

08:15 REC

Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 6 і 7 с.

10:10 REC

Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 9 с.

11:00 REC

Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 11 і 12 с.

12:50 REC

"Загублений світ".

15:40 REC

Х/ф "Післязавтра".

18:00 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 19 і 20 с.

19:55 REC

Х/ф "Таємний агент".

21:50 REC

Х/ф "Обітниця мовчання".

23:35 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 11 і 12 с.

01:30 REC

"Їмо за 100", 2 сезон, 7 і 8 еп.

02:35 REC

"Загублений світ".

04:55 REC

"ДжеДАІ".

06:10 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 19 і 20 с.

08:05 REC

Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 10 с.

08:55 REC

Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 8 с.

09:55 REC

Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 13-15 с.

12:40 REC

"Загублений світ".

15:40 REC

Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід".

18:00 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 21 і 22 с.

19:55 REC

Х/ф "Шалений патруль".

21:55 REC

Х/ф "Шалений патруль 2".

23:55 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 13 і 14 с.

01:50 REC

"Їмо за 100", 2 сезон, 9 і 10 еп.

02:55 REC

"Загублений світ".

04:30 REC

"ДжеДАІ".

06:15 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 21 і 22 с.

08:10 REC

Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 9 с.

09:00 REC

Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 11 і 12 с.

10:50 REC

Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 16 і 17 с.

12:40 REC

"Загублений світ".

15:40 REC

Х/ф "Індіана Джонс і королівство Кришталевого черепа".

18:00 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 23 і 24 с.

19:55 REC

Х/ф "Ворог мій".

22:00 REC

Х/ф "Вогняний шторм".

23:45 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 15 і 16 с.

01:40 REC

"Їмо за 100", 2 сезон, 11 і 12 еп.

02:40 REC

"Загублений світ".

05:00 REC

"ДжеДАІ".

06:30 REC

Т/с "Опер за викликом", 6 сезон, 23 і 24 с.

08:25 REC

Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 13-15 с.

11:10 REC

Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 18 і 19 с.

13:00 REC

"Загублений світ".

15:00 REC

Х/ф "Шалений патруль".

17:00 REC

Х/ф "Шалений патруль 2".

19:00 REC

Х/ф "Погана компанія".

21:15 REC

Х/ф "Королі вулиць".

23:20 REC

Х/ф "Колір ночі".

01:55 REC

"Їмо за 100", 1 сезон, 1 і 2 еп.

02:50 REC

"Загублений світ".

05:10 REC

"Помста природи".

08:15 Live

"Загублений світ".

14:15

Х/ф "Дежавю".

16:45

Х/ф "Післязавтра".

19:00

Х/ф "Скеля".

21:45

Х/ф "Час".

23:50

Х/ф "Вогняний шторм".

01:35

"Їмо за 100", 1 сезон, 3 і 4 еп.

02:35

"Загублений світ".

05:00

"Помста природи".

07:55

"Загублений світ".

13:10

Х/ф "Майстер тай-цзи".

15:25

Футбол. Чемпіонат України. 29-й тур. "Динамо" - "Кривбас". Пряма трансляція.

17:25

Х/ф "Таємний агент".

19:20

Х/ф "Завтра не помре ніколи".

21:50

Х/ф "Брейвен".

Watch «2+2 HD» 7 days for free

10 Channels in high quality
HD/4K Image quality
SMART Watch on all devices