Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
23-07-2021

Дізнавайся нове щодня. Пізнавальні канали на SWEET.TV

Жага до нових знань завжди керувала людством. Бажання знати все та пізнавати нові вершини змусили нас полетіти на Луну, підкорити Еверест, зануритися до Маріанського жолобу, цілими днями спостерігати за тваринами, досліджувати найменші молекули та багато іншого.

Проте все це люди роблять не тільки через свою природну цікавість. Саме такі дослідження створюють прогрес.

Зараз, щоб спостерігати за новими відкриттями та постійно дізнаватися нове, не потрібно бути науковцем або дослідником. Можна просто дивитися пізнавальні канали на SWEET.TV і постійно вдосконалювати свою ерудованість у різноманітних сферах.

Пізнавальні канали — це телеканали, на яких цілодобово можна дивитися наукові, документальні та просто цікаві передачі на різні теми. 

Наразі на SWEET.TV 28 пізнавальних телеканалів. Серед них є міжнародні: Discovery HD, National Geographic HD, Animal Planet HD та ін., та суто українські: Трофей, Фауна, Дача та ін.

Деколи, ці канали спеціалізуються на окремих темах. Відтак, на Nat Geo Wild представлені ексклюзивні програми, присвячені тваринам, які мешкають у дикій природі:

  • Бійцівський клуб для тварин
  • Таємниці дикої Азії
  • Ворожа планета та ін.

Проте є канали, де пізнавальна інформація передається в розважальному, або навіть трагічному форматі. На National Geographic HD та Discovery HD можна подивитися передачі:

  • Як це працює?
  • Пригоди на колесах
  • Розслідування авіакатастроф
  • Пригоди з Гордоном Рамзі та ін.

Щодо українських телеканалів, також можна подивитися багато цікавого локального контенту. На каналі Трофей є передачі «Календар рибалки» чи «Що на Що клює?», а на каналі Фауна транслюється шоу «Зоопарки України».

Дізнаватися нове можна щодня, та зі SWEET.TV робити це можна не виходячи з власної домівки.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди