Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
23-02-2021

Які фільми варто чекати в 2021 році. Частина 2

2021 стане для світового кінематографу крутішим за минулий. Ми підготували другу частину найбільш очікуваних прем’єр цього року. Перша частина нещодавно з’явилася на нашому сайті, прочитати її можна тут.

Пила: Спіраль


Ще один очікуваний фільм 2021 року, про сюжет якого практично нічого не відомо, за винятком того, що він стане перезавантаженням всієї історії. Детективу Зіку доведеться розслідувати низку дивних вбивств по всьому місту.

Круелла


Неймовірна Емма Стоун в ролі однієї з найвідоміших лиходійок підкорить своєю елегантністю та досконалістю. Історія про молодість Круелли де Віль, яка на самому початку шляху була навіть дуже милою дівчиною. Але з появою в її житті однієї людини все змінилося назавжди.

Мисливці за привидами: З того світу


Нова історія знайомить з однією родиною, яка переїхала з великого міста в глушину для того, щоб розкрити містичні таємниці. Якщо вірити чуткам, то в фільмі буде мінімальна кількість комп'ютерної графіки та багато примар зобразять за допомогою механічних ляльок.

Веном: Хай буде Карнаж


У коміксах Карнаж є сином Венома. Носієм Карнажа стане Клетус Кессіді, який є жорстоким серійним вбивцею, що отримав за свої злочини кілька довічних термінів. Волею випадку Едді Брок потрапив в ту ж саму в'язницю та став сусідом по камері Клетуса. За ґратами журналіст опинився тоді, коли було втрачено зв'язок з симбіотом під час битви з Людиною-павуком. Там він чекав Венома, щоб вибратися та продовжити нормальне життя. Під час втечі у симбіота з'явилося потомство, що і стало життям Карнажа. Злившись з Клетусом він нагородив його надлюдськими силами.

Загін самогубців: Місія навиліт


Ця історія буде менш похмурою та більш комедійною, адже її режисером став Джеймс Ганн, який зняв дві частини «Вартових галактики».

Фантастичні тварини і де їх шукати 3


Третя частина кіносеріі отримає продовження в Бразилії, а однією з головних героїнь стане професор Юлалі Хікс, яка викладає в школі чарівництва Ільверморні (американський аналог Хогвартса).

Звичайно, це далеко не весь перелік майбутніх прем'єр, а лише невеликий список найбільш очікуваних фільмів 2021 року.