Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
  Hollywood в Україні
  chair
  Ми прагнемо не тільки транслювати контент, а й створювати його. Ми фінансуємо українське кіно, формуємо умови для розвитку кінематографу та допомагаємо режисерам робити нові, круті, а головне — наші, українські стрічки.
  star circle

  Як ми прийшли до цієї ідеї?

  Все почалося з проекту «Hollywood українською». Ми виявили проблему: багато культових фільмів, що виходили в прокат до 2006 року, не мали якісного україномовного звучання.
  Щоб виправити історичну несправедливість, ми взяли ініціативу на себе та створюємо ексклюзивний україномовний дубляж та озвучку культових картин і трейлерів для фільмів від Disney, Paramount, Universal, Sony та інших.

  girl
  scene microphone
  quote

  «Hollywood українською» — це лише початок шляху до чогось більш масштабного — Фонду розвитку українського кіно та телебачення

  Зараз українське кіно на етапі становлення: щось виходить добре, а над чимось потрібно ще працювати. Проте ми впевнені, що успіх можливий лише за умови підтримки талановитих людей, які можуть вивести наш кінематограф вперед: акторів, режисерів, операторів, костюмерів та інших фахівців. Ти маєш знати: якщо у тебе є справді крута ідея, ми допоможемо та дамо можливість її втілити.

  Фонд розвитку українського кіно та телебачення SWEET.TV

  Фонд розвитку українського кіно SWEET.TV Логотип SweetTV

  Ми заснували власний Фонд розвитку українського кіно та телебачення (ФРУКТ), куди перераховується по 10 грн з кожного платного підключення до SWEET.TV. Ці гроші спрямовуються на фінансування нових проєктів українських режисерів.
  Таким чином, підключаючись до SWEET.TV, наші абоненти підтримують розвиток українських митців і допомагають реалізовувати їхні ідеї. Ти дивишся кіно та втілюєш чиюсь мрію.

  Ми впевнені, що спільні зусилля значно важливіші за одноразову акцію підтримки, адже це дає людям відчуття причетності. Уяви, що з твоєю допомогою молодий режисер зняв фільм, який здобув перемогу на міжнародному кінофестивалі. Або фільм, що зняли за твоєї підтримки, вийшов на екрани кінотеатрів. Чи хотілося б сходити на нього у кіно? Чи було б приємно розповісти друзям?

  Фокус діяльності

  У нас немає преференцій щодо жанрів, адже розвиватися повинно все українське кіно. У роботі ФРУКТу ми фокусуємося на 3-х стратегічних напрямах.

  Дебативне історичне кіно

  Дебативне історичне кіно

  Воно піднімає складні питання, пропонує альтернативні точки зору, звертає увагу суспільства на проблеми. Фільми з цієї групи сприяють розвитку національної самоідентифікації та гордості українців за свою націю.

  Стрічки для масового глядача

  Стрічки для масового глядача

  Це можуть бути «хітові» комедії, бойовики, екшени, фільми на гострі соціальні теми, сімейні стрічки та картини, що орієнтовані на дітей. Такі фільми мають бути якісними, цікавими та говорити сучасною українською мовою. Їх мета — дати людям зрозуміти, що в Україні роблять круте кіно.

  Авторське кіно

  Авторське кіно

  Цей напрям — лабораторія для молодих творчих груп, які вже зовсім скоро визначатимуть майбутнє українського кіно. Тут вони отримують можливість знімати без обмежень, створювати нові форми та способи вираження. Завдання — вивести український кінематограф на рівень новатора, що задає світові тренди.

  Давайте пiдтримувати український кiнематограф разом!

  Ми залучаємо до проекту всіх небайдужих. Якщо у тебе є ідеї чи пропозиції про те, що може прискорити розвиток українського кіно — пиши нам на e-mail: fond_kino@sweet.tv
  Ми відкриті до діалогу.

  HollyWood в Україні girl