New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year star New Year ball
Ваша країна Unknown?
Ваша країна: Unknown
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
Hollywood в Україні
chair
Ми прагнемо не тільки транслювати контент, а й створювати його. Ми фінансуємо українське кіно, формуємо умови для розвитку кінематографу та допомагаємо режисерам робити нові, круті, а головне — наші, українські стрічки.
star circle

Як ми прийшли до цієї ідеї?

Все почалося з проекту «Hollywood українською». Ми виявили проблему: багато культових фільмів, які виходили в прокат до 2006 року, не мали якісного українського дубляжу. Щоб виправити історичну несправедливість, ми взяли ініціативу на себе та створюємо ексклюзивний україномовний дубляж та озвучку культових картин і трейлерів для фільмів від Disney, Paramount, Universal, Sony, Metro-Goldwyn-Mayer та інших.

girl
scene microphone
quote

Проте «Hollywood українською» — це лише початок шляху до чогось більш масштабного — Фонду розвитку українського кіно та телебачення

Зараз українське кіно на етапі становлення: щось виходить добре, а над чимось потрібно ще працювати, та ми впевнені, що успіх можливий лише за умови підтримки талановитих людей, які можуть вивести наш кінематограф вперед: акторів, режисерів, операторів, костюмерів та інших фахівців. Ви маєте знати: якщо у вас є справді крута ідея, ми допоможемо та дамо можливість її втілити.

Фонд розвитку українського кіно та телебачення SWEET.TV

Фонд розвитку українського кіно SWEET.TV Логотип SweetTV

Ми заснували власний Фонд розвитку українського кіно та телебачення (ФРУКТ), куди перераховується по 10 грн з кожного платного підключення до SWEET.TV. Ці гроші спрямовуються на фінансування нових проєктів українських режисерів.
Таким чином, підключаючись до SWEET.TV, наші абоненти підтримують розвиток українських митців і допомагають реалізовувати їхні ідеї. Ви дивитесь кіно та втілюєте чиюсь мрію.

Ми впевнені, що спільні зусилля значно важливіші за одноразову акцію підтримки, адже це дає людям відчуття причетності. Уявіть, що ви допомогли молодому режисеру зняти фільм, який здобув перемогу на міжнародному кінофестивалі. Або фільм, що зняли за вашої підтримки, вийшов на екрани кінотеатрів. Ви б пішли на нього у кіно? Чи було би вам приємно? Обговорювали б це з друзями?

Фокус діяльності

У нас немає преференцій щодо жанрів, адже розвиватися повинно все українське кіно. У роботі ФРУКТу ми фокусуємося на 3-х стратегічних напрямах.

Дебативне історичне кіно

Дебативне історичне кіно

Воно піднімає складні питання, пропонує альтернативні точки зору, звертає увагу суспільства на проблеми. Фільми з цієї групи сприяють розвитку національної самоідентифікації та гордості українців за свою націю.

Стрічки для масового глядача

Стрічки для масового глядача

Це можуть бути «хітові» комедії, бойовики, екшени, фільми на гострі соціальні теми, сімейні стрічки та картини, що орієнтовані на дітей. Такі фільми мають бути якісними, цікавими та говорити сучасною українською мовою. Їх мета — дати людям зрозуміти, що в Україні роблять круте кіно.

Авторське кіно

Авторське кіно

Цей напрям — лабораторія для молодих творчих груп, які вже зовсім скоро визначатимуть майбутнє українського кіно. Тут вони отримують можливість знімати без обмежень, створювати нові форми та способи вираження. Завдання — вивести український кінематограф на рівень новатора, що задає світові тренди.

Давайте пiдтримувати український кiнематограф разом!

Ми залучаємо до проекту всіх небайдужих. Якщо у вас є ідеї чи пропозиції про те, що може прискорити розвиток українського кіно — пишіть нам на e-mail: fond_kino@sweet.tv.
Ми відкриті до діалогу.

HollyWood в Україні girl