Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
15-07-2021

Як одночасно дивитися ТБ, кіно та серіал: розповідаємо

Коли мова йде про телебачення, мало людей можуть навіть уявити, що можна ввімкнути три різні канали на різних пристроях. Якщо ж така опція вдома й існувала — для цього потрібно було декілька телевізорів, а що найважливіше — стільки ж кімнат.

Зараз одночасно ввімкнути серіал, телешоу та фільм можна дуже просто. Все, що потрібно зробити — бути абонентом SWEET.TV і прочитати цю статтю, бо саме тут ми розповімо про 5 пристроїв на один тариф.

Як це: 5 пристроїв на 1 тариф?

Ця функція за замовчуванням є в кожного абонента SWEET.TV. Кожен тариф можна активувати одразу на п’яти пристроях. Це можуть бути: телевізори, смартфони, планшети, ноутбуки, стаціонарні комп’ютери та навіть Xbox.

Комбінувати ці пристрої можна як-завгодно. Тобто, ви можете підключити два телевізори, два смартфони та планшет. Або телевізор і чотири смартфони. Абсолютно будь-які комбінації.

До того ж, ці пристрої не обов’язково повинні знаходитися в одному приміщенні та не мають бути підключеними до конкретного інтернет-провайдера. Це означає, що коли ви встановите SWEET.TV на свій смартфон або планшет, можна без проблем брати 260+ телеканалів і 10 000+ фільмів із собою у відпустку. Швидкості мобільного 3G достатньо, щоб подивитись улюблене кіно.

Якщо ж у відпустці доступу до інтернет не буде взагалі — можете завантажити фільм у додаток на смартфоні або планшеті та дивитися офлайн коли-завгодно.

Чому це зручно?

Дуже часто трапляються ситуації, коли хтось хоче подивитися футбол, хтось весь день думав про крутий екшн, а хтось прагне підняти собі настрій легкою комедією.

Тож у такі моменти більше не потрібно оголошувати війни за пульт. Тепер кожен у родині може насолоджуватися переглядом бажаного контенту.

Спробувати SWEET.TV можна безкоштовно. Для цього в нас є спеціальний тестовий період, що діє впродовж 7 діб. Що активувати його — просто зареєструйтеся на сайті або в додатку.

Приємного перегляду!

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди