Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
08-07-2021

Що таке інтернет-телебачення? Огляд на сервіс SWEET.TV від АЛЛО

Звичне для багатьох телебачення тепер можна дивитися через спеціальні інтернет-сервіси. Нещодавно в мережі з’явився огляд на онлайн-кінотеатр SWEET.TV. Відео допомагає розібратися в тому, що таке інтернет-телебачення та чим воно відрізняється від звичайного. Детальніше — читайте в статті.

На YouTube каналі АЛЛО з’явився детальний огляд онлайн-кінотеатру SWEET.TV. На прикладі цього відео можна дізнатися про технології подібних сервісів та зрозуміти, яким чином вони задовольняють сучасні вимоги глядачів.

Огляд починається з розповіді про стрімкий розвиток технологій та варіанти отримання ТБ-сигналу в минулому. Як зазначається, останнім потужним гравцем цього ринку було класичне кабельне телебачення, проте зараз воно починає поступатися місцем новітньому онлайн-ТБ.

Така тенденція виникла через те, що сервіси інтернет-телебачення здатні без додаткового обладнання надати абонентам більше контенту з вищою якістю. SWEET.TV, наприклад, відкриває доступ до більш ніж 260 телеканалів, зокрема в HD та 4К. До списку входять не лише звичні нам національні канали, а й міжнародні преміальні, на кшталт Discovery, National Geographic, Eurosport, Setanta Sports та інші.

Крім ТБ подібні сервіси відкривають доступ ще й до кінозалу. На SWEET.TV він налічує більше 10 000 фільмів. Також є серіали та мультфільми. Під час перегляду відео ми звернули увагу на те, що є контент навіть для найменших: мультики «Свинка Пеппа», «Маша та Ведмідь», «Крижане серце», «Корпорація монстрів» та ін. До речі, в кінозалі онлайн-кінотеатру немає реклами, а на небажаний контент можна встановити батьківський контроль. Також є окремий розділ з дитячими телеканалами.

Повний огляд сервісу: 


Окремою перевагою, на яку звернула увагу редакція каналу, стала можливість підключити не 1 телевізор, а одразу 5 різних пристроїв. Тобто улюблені телепередачі можуть бути не лише вдома, а й завжди з собою в смартфоні. Тож згадайте про це, коли будете планувати цьогорічну відпустку.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди