Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
28-05-2021

Німецькі новинні канали на SWEET.TV

Перегляд німецьких телепередач — чудовий варіант для вивчення нової мови. Цей метод науково доведений і давно підтвердив свою ефективність на практиці. 

Ефективні способи вивчення німецької мови з онлайн-ТБ

Один із найкращих варіантів — перегляд серіалів або фільмів з використанням техніки повторення фраз або слів з певною періодичністю. Згодом інтервали збільшуються. До того ж, чим вони більше, тим краще засвоюється матеріал.

Приклад використання техніки:

  • Переглядаючи фільм, серіал або передачу, зупиніться на будь-якому цікавому моменті.
  • Прокрутіть уривок один раз, виписавши нові німецькі слова й вирази. Завдяки онлайн-трансляції програм телебачення, ви можете зупинити мовлення та продовжити перегляд через певний час. До речі, це одна з переваг інтернет-ТБ.
  • При вивченні мови цікавий епізод буде потрібен якийсь час. На SWEET.TV можна дивитися передачі в записі до 7 діб.

Експерти рекомендують дивитися новини на німецькому онлайн та інші телепередачі перед сном (нічним або обіднім). Увімкніть фільм, серіал або ток-шоу за 30 хвилин до відпочинку. Уважно слухайте ефір, записуючи й повторюючи незнайомі слова та вирази. Після цього рекомендується зробити короткий запис-переказ сюжету й повторити його після сну.

Один із дієвих методів, щоб вивчити іноземну мову, — дивитися освітні передачі. Причому тематика медіаконтенту не має значення, головне, щоб це було цікаво. Сенс саме в цьому, оскільки захоплення дозволить поліпшити навички, не помічаючи процесу навчання. Вивчайте лексику та жаргон, розширюючи базу знань.

Сьогодні, за офіційними даними, у Німеччині проживає не менше 300 тисяч українців. Багато наших співвітчизників змогли себе реалізувати за кордоном. Німецькі телеканали дозволять ближче познайомитися з Німеччиною, вивчити мову, традиції та звичаї. Закордонні ТБ-передачі доступні й українцям, яких цікавить обстановка за кордоном.

Одна з найбільш популярних і поширених телерадіокомпаній у Німеччині — Deutsche Welle. Канал показує не тільки німецькі, а й закордонні новини. Документальні та художні фільми, пізнавальні передачі, футбольні огляди й багато іншого — усе зроблено для того, щоб розширити аудиторію. Німецькі телепрограми мають великий успіх завдяки високій якості трансляції та практично повній відсутності реклами.


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди