Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
02-05-2021

Запорізькі телеканали на SWEET.TV

Для кожного міста України характерні особливі традиції, які знаходять відображення в різних сферах життя. Запоріжжя в цьому відношенні не є винятком. Свій підхід у городян до телебачення. Це виражається в тому, що телеканали Запоріжжя користуються чималою популярністю, хоча інтернет впевнено увійшов в усі сфери життя. Їх дивляться, на них орієнтуються різні вікові категорії глядачів.

Цікаві факти з недалекого минулого

У нинішньому вигляді ТБ Запоріжжя сформувалося не так давно – старт цьому процесу було дано на початку 1990-х років. В епоху Радянського Союзу місцевим телевізійникам, як і в інших обласних центрах, виділялося дуже мало часу. На нього претендували загальноукраїнські канали. Після розвалу СРСР міське телебачення освоїло дециметровий діапазон мовлення. Новоявлені формації демонстрували непоганий на ті часи контент. Для місцевих жителів дивитися телевізор в дециметровому діапазоні стало звичкою. Саме тоді були створені й перетворилися в регіональних гігантів медіа такі канали, як:

  • «ТБ Запоріжжя»;
  • ТВ-5;
  • «Алекс» та інші.

Медіакомпанії з тієї пори неодноразово проходили ребрендинг. Одні запорізькі канали розвивалися, другі йшли з ефіру назовсім. Але ті, що залишилися, брали участь у створенні своєрідного місцевого інформаційного мікроклімату.

Річ у тому, що в Запоріжжі проживає багато заводчан. У них свої пролетарські цінності, причому вони передаються від старшого покоління молодшому. Телебачення для них має величезне значення. Більшість робочих після зміни віддавала перевагу відпочинку біля телевізора, ніж серфінгу в інтернеті, й почасти така тенденція зберігається донині.

Своєю чергою, на телеканалах Запоріжжя щовечора розповідають про події в місті, і кожен може побачити себе, адже такі репортажі знімаються вдень, на знайомих вулицях. Чимало інформаційного простору на місцевому ТБ приділялося заводам і тому, що відбувається всередині них. Це стимулює до перегляду цілі робочі колективи, адже хтось із колег міг стати головним героєм того чи іншого сюжету. Таким чином ТБ Запоріжжя і здобуло свою цінність, що є актуальним до цієї пори.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди