Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
28-03-2021

Французькі комедії у форматі HD на сайті SWEET.TV

Французькі комедії давно складають серйозну конкуренцію Голлівуду. Вони привертають увагу глядачів інтелігентним гумором, не поступаються за кількістю приводів для сміху та явно перевершують за чуттєвістю, навіть якщо це простакуватий шарм. Напевно, тому популярність французьких комедій не зникає навіть упродовж тривалого періоду. Яскравий приклад – випущені ще в минулому столітті картини, які досі утримують високі рейтинги за результатами пошуку.

Золота підбірка SWEET.TV 

Кращі французькі комедії — окремий розділ нашого сайту. Тут зібрані всі найвідоміші, улюблені й рейтингові фільми. Ви будете здивовані, але колекція включає навіть кіно, вік якого вже перевалив за півсотні років. Не вірите? Подивіться «Жандарм одружується» з одним із кращих світових коміків – Луї де Фюнесом. Екранізація фільму датована 1968 роком, але він і досі викликає гомеричний регіт у глядачів.

Другий приклад — кінострічки «Таксі», зняті не менш відомим, ніж самі картини, режисером Люком Бессоном (він же подарував світові «5 елемент»). Пам'ятаєте простакуватого тюхтія-поліцейського та спритного водія, які ганяли злочинців по всьому Марселю? Зараз ви знову можете насолодитися динамічним сюжетом, крутою постановкою трюків та іскрометним гумором, тільки в кращій якості. «Таксі» і всі фільми з нашої колекції доступні в широкоформатному стандарті зображення.

Крім перерахованих картин, є й інші смішні комедії:

  • «Між ангелом і бісом»;
  • «Любов та інші катастрофи»;
  • «Випадковий чоловік»;
  • «Містер Бін на відпочинку»;
  • «Пригоди Паддінгтона»;
  • «Парубоцька вечірка в Європі» та ін.

Багато з них підходять для сімейного перегляду, маркування 12+ плюс говорить про те, що у фільмі немає грубих сцен, він дозволений дітям. Таким чином, вибираючи комедію з добірки, можна цікаво провести час у колі рідних. Однак майте на увазі: французи славляться не тільки тонким гумором. Це справжні віртуози чуттєвості, тому в багатьох кінострічках піднімаються питання особистих взаємин, а також є пікантні сцени, перегляд яких рекомендований тільки дорослим (18+).