Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
20-03-2021

Футбол 1: найцікавіші матчі в якості HD тепер в онлайн-телебаченні

Для любителів спорту тепер доступна можливість дивитися онлайн «Футбол 1» у високій якості HD в будь-який зручний час як по телевізору, так і з телефону або планшета. Досить купити підписку на сервісі sweet.tv.

Головний спортивний ресурс України

Канал «Футбол 1» — один з перших спеціалізованих в нашій країні, в ефірі якого завжди можна подивитися поточні змагання з будь-якого куточка планети. Він транслює світові, європейські матчі, турніри UEFA/FIFA, висвітлює ігри українських команд і випускає медіапродукти власного виробництва.

Виник ресурс на базі телеканалу «Футбол» в листопаді 2018 року. Першою трансляцією був відбірковий матч на ЧС-2010 Україна-Білорусь, а пряме включення велося з гри вітчизняної і норвезької збірних. Свою актуальну назву ресурс отримав в 2013 році. Тоді ж виник ще один канал – «Футбол 2», разом вони увійшли в загальний пакет телеоператорів, отримали єдине графічне оформлення ефіру та програмування. Матчі чемпіонатів і передачі про ігри відтепер розподіляють в паритетному співвідношенні.

Нині обидва ресурси є офіційними трансляторами «Ліги Європи» і «Ліги чемпіонів», висвітлюють змагання в рамках турніру для вітчизняних уболівальників.

Наповнення: великий вибір експертних програм

Як зрозуміло з назви, ресурс присвячений футбольній тематиці і висвітлює всі актуальні події, які стосуються даного виду спорту. Контент телеканалу включає великий вибір оглядів і аналітичних програм, в яких розбираються ігри і робляться експертні прогнози на турніри і відбіркові змагання:

  • «Великий футбол». Авторська передача А. Денисова про події в вітчизняних турнірах. Ведуть аналітичний розбір два експерти – В. Вацко і В. Леоненко;
  • «Тур online». Програма висвітлює тонкощі і перипетії української Прем'єр-ліги. Саме в цій передачі можна подивитися прямі трансляції, до- і післяматчеві інтерв'ю, прогнози фахівців;
  • «Auto Гол» – розважальна автомобільна програма з зірками вітчизняної збірної з футболу. Незвичайний для тематики телеканалу формат швидко знайшов відгук у серцях глядачів. Відомі гравці розповідають про власні автоісторії, виконують автогол-челлендж.

Також програма «Футбол 1» включає актуальні новинні передачі, прямі ефіри з матчів і огляди чемпіонатів.