Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
19-03-2021

Колекція телеканалів Sony: серіали, фільми, телешоу зі світовою славою

Досить перемикати канали в пошуках цікавої передачі, фільму або серіалу, який дійсно вартий вашої уваги. Телеканали Sony — ідеальний набір для жінок і чоловіків, де кожен підбере кіно собі до душі, може зануритися в атмосферу захоплюючих культових картин, прожити історії різних героїв. Сучасне телебачення здатне задовольнити будь-які смаки і уподобання. Подобаються детективи і гостросюжетні фільми з закрученим фіналом або культові серіали? До смаку розважальні передачі та комедійні картини? Все це буде з підпискою на канали «Соні».

Різнопланова колекція

Sony — це якісний контент з величезною різноманітністю телепередач і серіалів. На ньому транслюються кращі картини сучасності, які вже стали класикою і були по достоїнству оцінені в усьому світі. Колекція включає три канали, і кожен підходить для аудиторії в залежності від смаків, інтересів, уподобань:

  • Sony Channel створює ідеальний віртуальний світ для прекрасної половини телеглядачів. Він надихає. Саме тут ви можете подивитися такі культові серіали і передачі, як «Юна», «Абатство Даунтон», «Іноземка», «Відчайдушні домогосподарки», австралійське кулінарне шоу «Правило моєї кухні». Це ключові програми. І якщо вони вам до душі, ви зможете насолоджуватися ними цілий день;
  • Sony Sci-Fi — розважальний телеканал, який затягує в світ невідомого, дивного, таємничого і паранормального. Він змусить уяву працювати, а вас — міркувати, аналізувати, боятися. Тут транслюються такі ключові серіали, як «Флеш», «Сотня», «Перевертень», «Доктор», «Агенти Щ.И.Т.». Must have для всіх, кого ваблять подорожі в часі, гостросюжетні картини, надздібності;
  • Sony Turbo з сильним, крутим характером припаде до душі сильній половині телеглядачів. Ви зможете стати свідком розслідувань убивств і непередбачуваних розв'язок детективів, стежити за долями мафіозі, подорожувати з кращими експертами автомобільного світу. Ключові програми каналу: «Топ Гір», «Елементарно», «Великий куш», «Проповідник», «Життя як вирок».

Навіщо витрачати час на пошук улюблених серіалів і передач в інтернеті? Ви можете почати перегляд одним натисканням на пульт, екран або кнопку миші. Контент постійно розбавляється новими передачами і прем'єрами. І вони не дадуть вам нудьгувати. Канал «Соні» онлайн завжди знайде чим вас здивувати, зробить дозвілля цікавим, захоплюючим і пізнавальним.