Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
11-03-2021

«Інтер+» тепер доступний онлайн на SWEET.TV

«Інтер+»  це міжнародна версія відомого українського телевізійного каналу «Інтер», що працює на супутниковому мовленні. Була запущена в кінці 90-х років, і на перших порах трансляція здійснювалася по буднях з 13:00 до 18:00. Коли супутникове мовлення в Україні було закодовано, виникли проблеми з переглядом улюблених передач. Однак є можливість завжди залишатися в курсі, підключивши трансляцію «Інтер плюс» онлайн.

Кому цікавий телеканал

Канал «Інтер плюс» був запущений як дочірній проект, метою якого було стати міжнародним. Такий статус він отримав у січні 2003 року. Сьогодні мовлення ведеться з трьох супутників на всю Європу та США, Центральну Азію, північ Африки, Близького Сходу й Мексики, південну частину Канади.

В основному телеканал орієнтований на етнічних українців, колишніх громадян СНД, які проживають за кордоном. Програма «Інтер плюс» містить розважальні передачі, актуальні шоу, новини з життя незалежної держави. Компанія дотримується сімейної спрямованості та європейської орієнтації.

Зараз аудиторія цього телеканалу становить понад 10 млн глядачів по всьому світу, його також з-поміж основних дивляться в Україні.

Що показують по каналу

З огляду на сімейну спрямованість, програма «Інтер плюс» на сьогодні містить популярний розважальний та інформаційний медіаконтент:

  • ток-шоу з обговореннями гострих соціальних проблем;
  • передачі про подорожі. В ефірі транслюють улюблені багатьма «Орел і Решка», «Феєрія мандрів»;
  • новини: політичні та спортивні. Регулярно передають актуальну інформацію про події в Україні та світі;
  • серіали, фільми. В етері транслюють сучасні й кінострічки, які вже стали класикою.

Загалом програма «Інтер плюс» відбиває всі напрямки сучасного українського телебачення, розрахована на аудиторію глядачів різного віку.

На SWEET.TV канал доступний у міжнародному пакеті.


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди