Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
25-02-2021

Якісні фільми мовою оригіналу: ефективне вивчення англійської мови

Найцікавіший і простий спосіб вивчення іноземної — спілкування з її носієм. Але якщо таких знайомих немає, не варто засмучуватися. Фільми англійською з субтитрами — ідеальне рішення для тих, хто хоче покращити свою вимову та поповнити фразеологічний, словниковий запас. Ми зібрали найкращі фільми, які допоможуть у вивченні англійської мови.

Оригінальний контент з високою якістю зображення

Щоб легко освоїти англійську мову, рекомендується використовувати відразу кілька каналів сприйняття інформації: текстовий, звуковий, візуальний. Таким чином нові знання ефективніше засвоюються, і потім їх легше застосовувати на практиці. Завдяки швидкості сприйняття інформації цим способом, фільми англійською мовою є універсальним засобом навчання.

Перегляд фільмів, анімаційних мультфільмів в оригіналі дуже цікавий. Навіть старі стрічки можна побачити під іншим кутом. Головна перевага полягає в тому, що глядач чує реальні голоси популярних акторів, бачить їх справжні емоції, запам'ятовує фрази, які носії мови часто використовують у повсякденному житті.

Не знаєте, які краще дивитися фільми англійською мовою? Серед такого великого асортименту є стрічки як для початківців, так і для тих, хто вже досконало знає іноземну мову, з легкістю знайдуть цікаві варіанти. Наприклад, для дітей ми зібрали всі найпопулярніші новинки:

  • Скубі Ду;
  • Лего Шазам: Магія і монстри;
  • Тролі: Світовий тур;
  • Принцеса Лебідь: Королівське весілля та інші. 

Наша колекція кінокартин досить велика і представлена ​​багатьма жанрами: жахи, комедії, бойовики, мелодрами, сімейні, історичні та ін. Тому перед тим, як дивитися фільми англійською, рекомендуємо використовувати фільтр, а також ознайомитися з трейлерами. Таким чином вдасться скоротити час пошуку і знайти саме те, що хотілося б побачити.

Прагнете поповнити словниковий запас простими фразами для спілкування з іноземними друзями? Рекомендуємо акцентувати увагу на пригодах, комедіях, мультиках. Проста мова героїв, кумедні ситуації, жарти і т. д. допоможуть легко освоїти нові знання, оскільки вони не перевантажені складною термінологією і лексикою.

До більш серйозної «артилерії» можна віднести документальні, історичні фільми. «Золота середина» — трилери, детективи, фантастика.

Всі фільми, серіали, мультиплікація доступні в HD, Full HD, а власникам телевізорів 4K ми пропонуємо заглянути в спеціальний розділ, де зібрана колекція в якості 4K. Оцініть спектр можливостей свого пристрою, а SWEET.TV вам в цьому допоможе.

Ми пропонуємо:

  • 260+ телеканалів, в тому числі англійською мовою (BBС, Euronews, Euronews HD, CNN International та ін.);
  • сімейну підписку, що дозволяє підключити 5 пристроїв за ціною одного тарифу;
  • інтерактивне ТБ, що дає можливість самостійно управляти прямим ефіром телебачення і дивитися кіно, серіали, передачі не тільки онлайн, але і в записі (до 7 днів).


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди