New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year star New Year ball
Ваша країна Unknown?
Ваша країна: Unknown
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
tv TV 1000 controls controls
Про категорію

Канали TV 1000

TV1000 — канали для кіноманів


Якщо ви звикли відпочивати під цікаві кінострічки, канали TV 1000 стануть найулюбленішими. Їх ефір наповнений культовими фільмами від кращих кінокомпаній, чиї назви відомі у всьому світі. Транслюють картини різних жанрів: фантастика, комедія, екшн, бойовик, детектив і т. д.


ТВ 1000 — всі канали з високою якістю зображення і хорошою озвучкою, а найголовніше — без тривалих рекламних роликів, які крутять один за одним. Під час перегляду вдасться насолодитися кінострічкою, з головою зануритися в цікаву історію і перейнятися сюжетом.


Після появи TV1000 в списку каналів більше не потрібно довго перемикати телевізор у пошуках гарного фільму, кращі продукти кінематографу показують саме по цих ресурсах. Також відзначимо відмінний сигнал, приголомшливу якість зображення і приємну озвучку. Для тих, кого бентежить російський переклад, в нижній частині екрану ми запустили україномовну стрічку.


На Sweet TV — максимально комфортні умови для перегляду телевізора. До речі, 1 передплатник може активувати онлайн-мовлення на 5 пристроях. Дивіться краще медіа всією сім'єю! Більше не буде суперечок під час планування вечірнього домашнього ефіру, кожен має можливість увімкнути свій улюблений канал на мобільному телефоні, планшеті, ноутбуці і будь-якому іншому девайсі.

Онлайн-телебачення замість походу в кіно


Список каналів TV 1000 Sweet TV включає:

  • TV1000 Action HD;
  • TV1000;
  • TV1000 World Kino;
  • Vip Comedy.

Перший із списку телеканалів викличе захват у людей, які люблять яскраві кінофільми. При його перегляді виникає насичена гама почуттів, події на екрані стають причиною легкого хвилювання. TV1000 Action — це величезна кількість бойовиків, трилерів, фантастики, комедій і т. д. Цей телеканал з'явився не так давно, але швидко полюбився нашим передплатникам. Якісне мовлення російською та величезна кількість кіноновинок — тому пояснення. Щотижня — нова прем'єра. Немає заїжджених картин, в ефірі переважають продукти від 2000 року. Контент у вихідні дні і по вечорам не залишить байдужим! Якщо пропустили довгоочікуваний фільм, відкрийте програму передач, в найближчий час його повторять.


TV 1000 — це ресурс, на якому транслюють лідерів касових зборів і прокату. Дивіться на лауреатів премії «Оскар», забудьте про виснажливі пошуки гарного фільму. Це цілодобова демонстрація світових кіношедеврів безкоштовно для всіх абонентів Sweet TV. У програмі переважають рейтингові картини, ви зможете дивитися їх без перерви на рекламу.


TV1000 World Kino — порівняно новий канал, але він стрімко розвивається. База фільмів постійно поповнюється, є продукти не тільки зарубіжного кінематографу. Російські та українські кінострічки теж з'являються в його ефірі. Контент обов'язково сподобається, якщо ви любите смислові сюжети. «Пусте» дозвілля біля телевізору — це не про TV 1000 World Kino. Відзначимо відсутність безглуздого і шокового контенту. Душевні мелодрами, реалістичні історичні фільми, заплутані детективи — все це дивіться в необмеженій кількості.


Купити пакет з доступом до телебачення від Sweet TV також рекомендуємо любителям комедій. Ви не уявляєте, скільки гумористичного позитивного контенту транслюють по Vip Comedy! Після появи цього каналу стане неможливим перебування вдома в поганому настрої. Комедії і гумористичні передачі крутять 24/7 круглий рік.

Пропозиції для нових абонентів


Аудиторія Sweet TV зростає з кожним днем, приєднуйтесь до абонентів і ви! Наші послуги коштують дешевше, ніж у конкурентів, при більш високій якості сигналу і зображення. Дуже багато контенту в якості FullHD/4К. Вам не доведеться додатково оплачувати канал або фільм, який зацікавив. Підписка відкриває доступ до бібліотеки і онлайн-телебачення, дивіться фільми від кіностудій Disney, WarnerBros, Paramount, Sony Pictures, Universal без обмежень.


Кожному гостю нашого сервісу надаємо можливість особисто переконатися в описаних перевагах абсолютно безкоштовно. Тестуйте пакети послуг протягом тижня після створення облікового запису. 7 днів доступна бібліотека і телеканали, в тому числі TV 1000.


Діє і інша вигідна пропозиція — покупка тестового режиму за 1 гривню на 15 днів. Рекомендуємо, якщо потрібно більше часу на оцінку сервісу. Після закінчення безкоштовного періоду прийде повідомлення з пропозицією купити один із тарифних планів. Вибирайте відповідний пакет і насолоджуйтеся якісними фільмами на TV 1000!