New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year star New Year ball
Ваша країна Unknown?
Ваша країна: Unknown
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
 • Дивитися Глас онлайн
  Глас Подія. Митець. Глядач.
 • Дивитися CNL онлайн
  CNL "Будь прекрасною". Харлі Петсі.
 • Дивитися Новий Христианський онлайн
  Новий Христианський
 • Дивитися Відродження онлайн
  Відродження
 • Дивитися Надія онлайн
  Надія Вопрос служителю церкви (сурдоперевод). Почему болеют хорошие люди?.
 • Дивитися EWTN онлайн
  EWTN Сім'я і Церква.
tv Християнські controls controls
Про категорію

Християнські канали

Вперше на рівень державної релігії Християнство прийняла Велика Вірменія в 301 році, а виникло воно в Палестині близько 33 р. навколо вчення і життя Ісуса Христа. Зараз це найбільша світова релігія, у якої більше, ніж 2,5 млрд. приверженців. Існує кілька напрямків:

 • - католицизм;
 • - православ'я;
 • - протестантизм;
 • - монофізитство (давньосхідні православні церкви);
 • - несторіанство (Ассірійська церква).

Будь-яка сфера життя людини, його інтереси і захоплення гідні бути представлені в сучасних засобах масової інформації. Біблійні історії, проповіді онлайн, науково-популярні передачі про Бога, - щодня на християнських каналах:
1. Відродження - телевізійний прожектор однойменного духовного центру, організованого Володимиром Мунтяном, і Благодійного Фонду. Крім висвітлення власної діяльності, на каналі демонструють «Секрети одного дива», «Молитви за здоров'я» в прямому ефірі, «Дивовижні таланти України».
2. Новий християнський - науково-просвітницький телеканал, що транслює церковні конференції, проповіді пасторів, а також їх відео-консультації своїх прихожан «Три питання пастору». Вдень тут показують хороший мультиплікаційний фільм «Клуб Суперкниги»- серіал для самих маленьких глядачів, де в доступній формі розповідається хроніка подій Старого і Нового Завіту. Це дозволяє дітям легко засвоїти Біблію і уроки доброти, які вона в собі несе.
3. Надія - зачіпає теми духовності, прощення, розвитку особистості: «Зброя духовної поразки», «Як відрізнити істину від омани», «Світло надії. Зустріч з богом», «Важливість вибачення». Багато хороших програм про діток: «Прийнято рахувати. Адаптація до школи», «Семеро з ложкою. Діти погано поводяться. Чому? », І для них: мультсеріал «Черв'ячок Ігнатій», «Так говорить Біблія. Харчування для Вашої душі».
4. Глас - сучасне християнське телебачення для всієї родини. Частина ефірного часу виділяється на уроки Богослов'я та розповіді про життя святих, «Євангеліє на кожен день і думки Святих Отців». Це український супутниковий канал, що віщає російською та українською мовами. Кожен день глядачі можуть молитися за мир у своїй країні: «Молитва за Україну», а ранок починається з «Отче наш».
5. КРТ - (Київська Русь Телебачення) - ще один місцевий україномовний канал інформаційно-просвітницького формату: «Позитивні новини», «Погляд зсередини» і «Міжнародна панорама» висвітлюють події в світі. Також іде трансляція художніх та документальних фільмів.
6. EWTN - глобальна католицька телевізійна мережа від американських медіа. Деякі програми української версії доступні в інтернеті. Кожен день в прямому ефірі о 15.00 проходить Свята Меса. Існує відділ новин: ток-шоу «Навколо світу вживу», яке веде американський журналіст Реймонд Арройо, висвітлюючи релігійні події на планеті.

Нове супутникове телебачення відкриває безмежні можливості швидкого і якісного інформаційного обслуговування глядачів, а також їх духовного розвитку. Християнські телеканали на SWEET TV несуть Боже слово і благословення в кожен будинок. Вони присутні в кожному з трьох тарифних пакетів, починаючи з М (97 грн / міс за 5 носіїв). На сайті компанії є всі умови акції, списки каналів для кожного тарифу і умови підключення. Приєднуйтесь - і в будь-який час зможете відвідувати Церкву онлайн.