Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK
 • Дивитися Глас онлайн
  Глас Пісня Богородиці.
 • Дивитися КРТ онлайн
  КРТ "Еліксир молодості", 2 еп.
 • Дивитися CNL онлайн
  CNL "Повнота радості життя". Джойс Майєр.
 • Дивитися Новий Христианський онлайн
  Новий Христианський
 • Дивитися Відродження онлайн
  Відродження
 • Дивитися Надія онлайн
  Надія Притчи блудного сына. В чем разница между христианской музыкой и популярной?
 • Дивитися EWTN онлайн
  EWTN Перерва в мовленні.
tv Християнські controls controls
Про категорію

Християнські канали

Вперше на рівень державної релігії Християнство прийняла Велика Вірменія в 301 році, а виникло воно в Палестині близько 33 р. навколо вчення і життя Ісуса Христа. Зараз це найбільша світова релігія, у якої більше, ніж 2,5 млрд. приверженців. Існує кілька напрямків:

 • - католицизм;
 • - православ'я;
 • - протестантизм;
 • - монофізитство (давньосхідні православні церкви);
 • - несторіанство (Ассірійська церква).

Будь-яка сфера життя людини, його інтереси і захоплення гідні бути представлені в сучасних засобах масової інформації. Біблійні історії, проповіді онлайн, науково-популярні передачі про Бога, - щодня на християнських каналах:
1. Відродження - телевізійний прожектор однойменного духовного центру, організованого Володимиром Мунтяном, і Благодійного Фонду. Крім висвітлення власної діяльності, на каналі демонструють «Секрети одного дива», «Молитви за здоров'я» в прямому ефірі, «Дивовижні таланти України».
2. Новий християнський - науково-просвітницький телеканал, що транслює церковні конференції, проповіді пасторів, а також їх відео-консультації своїх прихожан «Три питання пастору». Вдень тут показують хороший мультиплікаційний фільм «Клуб Суперкниги»- серіал для самих маленьких глядачів, де в доступній формі розповідається хроніка подій Старого і Нового Завіту. Це дозволяє дітям легко засвоїти Біблію і уроки доброти, які вона в собі несе.
3. Надія - зачіпає теми духовності, прощення, розвитку особистості: «Зброя духовної поразки», «Як відрізнити істину від омани», «Світло надії. Зустріч з богом», «Важливість вибачення». Багато хороших програм про діток: «Прийнято рахувати. Адаптація до школи», «Семеро з ложкою. Діти погано поводяться. Чому? », І для них: мультсеріал «Черв'ячок Ігнатій», «Так говорить Біблія. Харчування для Вашої душі».
4. Глас - сучасне християнське телебачення для всієї родини. Частина ефірного часу виділяється на уроки Богослов'я та розповіді про життя святих, «Євангеліє на кожен день і думки Святих Отців». Це український супутниковий канал, що віщає російською та українською мовами. Кожен день глядачі можуть молитися за мир у своїй країні: «Молитва за Україну», а ранок починається з «Отче наш».
5. КРТ - (Київська Русь Телебачення) - ще один місцевий україномовний канал інформаційно-просвітницького формату: «Позитивні новини», «Погляд зсередини» і «Міжнародна панорама» висвітлюють події в світі. Також іде трансляція художніх та документальних фільмів.
6. EWTN - глобальна католицька телевізійна мережа від американських медіа. Деякі програми української версії доступні в інтернеті. Кожен день в прямому ефірі о 15.00 проходить Свята Меса. Існує відділ новин: ток-шоу «Навколо світу вживу», яке веде американський журналіст Реймонд Арройо, висвітлюючи релігійні події на планеті.

Нове супутникове телебачення відкриває безмежні можливості швидкого і якісного інформаційного обслуговування глядачів, а також їх духовного розвитку. Християнські телеканали на SWEET TV несуть Боже слово і благословення в кожен будинок. Вони присутні в кожному з трьох тарифних пакетів, починаючи з М (97 грн / міс за 5 носіїв). На сайті компанії є всі умови акції, списки каналів для кожного тарифу і умови підключення. Приєднуйтесь - і в будь-який час зможете відвідувати Церкву онлайн.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди