Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK
tv Телеканали Ultra HD controls controls
Про категорію

UHD (4К) канали

Сучасне ТБ знаходиться в процесі постійного поліпшення якості зображення за допомогою нових технологій. На даний момент самою довершеною є ТСВЧ - телебачення надвисокої чіткості двох цифрових стандартів: 4К і 8К. Для того, щоб дивитися Ultra HD в Україні, необхідні деякі технічні маніпуляції:

- найідеальніший варіант - спеціальний телевізор з підтримкою HDR і великим екраном, супутниковий ресивер 4К UHDTV або універсальний приймач ТВ, кабель HDMI 2.0;
- приставка з підтримкою IPTV або Android TV;
- 4К-монітор (з HDR).

Принципова відмінність 4К тв каналів від звичайних полягає в об'ємності транслюємої картинки, яскравості і різноманіття її барвів і чіткості зображення найдрібніших деталей у дозволі 4096*2160 пікселів. На сьогодні існує вже близько 10 ультра HD каналів:

- Fireplace - на вогонь можна дивитися вічно.
- Ultra 4K Extreme - зона екстриму - від трансляції світових чемпіонатів по Кліффдайвінгу, авіаслалому, швидкісного спуску на ковзанах Сrashed Ice, ралі-кросу, - до божевільних Urbex шоу. Щоб краще зрозуміти психологію людей з підвищеним адреналіном в крові, досить дивитися програму «В гостях у Макса» - це дискусія ведучого і запрошеного гостя - любителя гострих відчуттів. Заборонених тем не існує: травми, підстави, небезпеки, новини і перешкоди на шляху розвитку екстремального спорту в світі. SOS - відучить глядача від комфортного туризму; список проектів, що лоскочуть нерви, доповнюють документальні та художні фільми з тією ж тематикою;
- Insight UHD - телеканал Європейської компанії TERN, формат мовлення якого має дозвіл в 4 рази вище, ніж звичайний. Его потенційна аудиторія - молодь. Контент наповнений реаліті-шоу онлайн, науково-публіцистичними передачами, інтерактивними проектами, екстремальним туризмом і спортом;
- # НАШЕ music 4K - український музичний пісенник, який в прямому ефірі постійно транслює вітчизняні прем'єри кліпів місцевих зірок, а також щотижневу десятку кращих робіт.

Поки що нові відчуття від перегляду улюблених програм і фільмів в гарній якості можуть отримувати тільки передплатники цифрового ТБ. Хороша новина - SWEET TV може організувати підключення до пакету нових фантастичних каналів за 1 хвилину, причому перші 7 днів дивитися ультра HD - безкоштовно, потім ще місяць - за 1 гривню, і тільки потім глядач обирає тарифний план, оплачує його, підключаючи 5 носіїв за ціною одного. Тим більше, що з кожним роком все більше телеканалів переходять на нові рівні мовлення, і скоро на Sweet TV з'являться нові цифрові стандарти - 8К UHDTV. Підписуйтесь, щоби йти в ногу з технічним прогресом у телевізійному житті, формат якого змінюється кожен рік.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди