New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year star New Year ball
Ваша країна Unknown?
Ваша країна: Unknown
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
 • Дивитися Discovery Channel онлайн
  Discovery Channel Взрывая историю, 3 сезон, 5 эп.
 • Дивитися National Geographic HD онлайн
  National Geographic HD В дикой природе с Беаром Гриллсом, 5 сезон, 3 эп. Кара Делевинь на Сардинии.
 • Дивитися National Geographic онлайн
  National Geographic В дикой природе с Беаром Гриллсом, 5 сезон, 3 эп. Кара Делевинь на Сардинии.
 • Дивитися Nat Geo Wild HD онлайн
  Nat Geo Wild HD Секреты зоопарка, 2 сезон, 2 эп. Пока, аллигатор!.
 • Дивитися Nat Geo Wild онлайн
  Nat Geo Wild Секреты зоопарка, 2 сезон, 2 эп. Пока, аллигатор!.
 • Дивитися Animal Planet HD онлайн
  Animal Planet HD Центр реабилитации Аманды, 1 сезон, 2 эп. Собачий автостоп.
 • Дивитися Animal Planet онлайн
  Animal Planet Центр реабилитации Аманды, 1 сезон, 2 эп. Собачий автостоп.
 • Дивитися Discovery Investigation ID Xtra онлайн
  Discovery Investigation ID Xtra Убийство выбрало меня, 1 сезон, 4 эп. В поисках любви.
 • Дивитися Фауна онлайн
  Фауна Сіяйа. Дикий мис, 12 еп.
 • Дивитися Трофей онлайн
  Трофей Риболовля із зіркою, 44 еп.
 • Дивитися Трофей HD онлайн
  Трофей HD Риболовля із зіркою, 44 еп.
tv Про тварин controls controls
Про категорію

Канали про тварин

Життя братів наших менших насичене, різноманітне, і викликає непідробний інтерес. Світ дикої природи і її мешканців вабить до себе не тільки наукових дослідників, але і простих глядачів. Існують цілодобові канали про тварин - травоїдних і хижаків, що літають, плавають і повзають, - від сірої мишки до царя звірів. Створюють про них передачі, як правило, люди, які їх люблять. Як, наприклад, Франк Куеста, який присвятив своє життя вивченню і захисту представників фауни в різних куточках планети. Про свої подорожі він знімає серіал, а всі доходи витрачає на акторів. Щодня кілька випусків Дикого Френка (Нелегальна перевезення тварин, Горили) демонструються на першому з добірки каналів:

1. Zooпарк - дивитися в хорошій якості на Sweet TV - те ж саме, як особисто відвідувати звірів у їх власному середовищі існування. Це стосується навіть найбільших, зубастих і кликастих представників тваринного світу: левів, акул, полярних ведмедів, тигрів. У проекті Хижаки крупним планом зйомки проводяться із спеціально обладнаним скляним куполом, що дозволяє максимально близько підібратися до об'єкту. Зате новонароджені дитинчата всі зворушливі у перші роки життя. Дитячий садок для звірят - 10 частин документального фільму про малюків.

Щоденний науково-популярний тележурнал Кругла планета - найнеймовірніші речі: небесні пантери, блакитні антилопи, горізонтний слон, - з дотепними коментарями автора.

2. Фауна - молодий український телеканал про тварин і магію природи. Почав мовлення 8 серпня 2016 року. Краса, багатство і сюрпризи навколишнього середовища в Україні - в програмах Слідами тварин, Вижити в дикій природі, Тваринна зброя, Секретні файли. Світ звірів. Цілодобовий і прямий ефір ведеться українською мовою.

National Geographic - серйозний науково-дослідний канал. Серед його дітищ - Nat Geo Wild, що демонструє масу реаліті-шоу про дику природу: Загублені царства, Окаванго: річка мрії, Слідами лева... Для зйомок деяких відео сюжетів використовується робототехніка.

4. Discovery Channel - цілодобовий калейдоскоп пізнавальних передач, які висвітлюють найрізноманітніші сфери життя на планеті Земля.

5. Аnimal Planet - віщає більш, ніж в 70 країнах світу в HD якості. Основний контент - фільми про життя тварин в природному місці існування, включаючи занесених до Червоної книги. Цікавий проект - Поліція Х'юстона - відділ по захисту тварин.

Завдяки пропозиції від Sweet TV - підключенню 5 носіїв за ціною одного - домашній кінотеатр з улюбленими передачами онлайн може бути доступний 24 години на добу, де б не перебував потенційний глядач. Досить просто включити телефон. Приєднуйтесь Sweet TV - і всі ці бонусі ваші!