New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year star New Year ball
Ваша країна Unknown?
Ваша країна: Unknown
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
tv Про моду controls controls
Про категорію

Канали про моду

Стежити за новинами світової фешн-індустрії в будь-який час дозволяють канали про моду. Це постійне джерело новин про дизайнерів, модні тенденції, покази і події, які з ними пов'язані. Існує кілька міжнародних телеканалів, присвячених виключно моді, і головні з них входять до підбірки від SWEET.TV. З їх допомогою Ви зможете завжди бути в курсі актуальних трендів і в числі перших дізнаватися, що буде модно в наступному сезоні.

Мода ТВ - все про красу і стиль

Більшість телеканалів про моду мають міжнародну версію і здійснюють мовлення англійською мовою. Деякі програми транслюються з субтитрами українською та російською мовами. Ефірна сітка включає:

  • покази будинків мод;
  • новини про знаменитостей;
  • інтерв'ю з дизайнерами;
  • фільми про моду;
  • репортажі з тижнів моди.

Кожен канал про моду онлайн прагне подати детальну інформацію про покази та унікальні кадри, створити оригінальний контент. Fashion TV, World Fashion, HD Fashion пропонують репортажі та інтерв'ю в хорошій якості, завдяки чому будь-яку колекцію можна розглянути в подробицях. У модній індустрії особистості відіграють важливу роль, тому дизайнери часто стають героями передач. Щоб бути в курсі новинок і трендів, важливо стежити за подіями на подіумах Парижа, Рима та інших столиць.

Побувати на модних показах в різних країнах світу дозволяють канали про моду, котрі віщають на весь світ. Журналісти та знімальні групи працюють на головних показах і подіумах Мілана, Парижа, Лондона, Нью-Йорка та інших міст. Також вони беруть участь у всіх подіях, які належать до фешн-світу, ведуть прямі трансляції і готують документальні передачі. Кожен модний телеканал прагне до створення ексклюзивного матеріалу, тому кореспонденти працюють по всьому світу. Цілодобова трансляція дозволяє не упустити важливі події та тенденції.

Світ моди від SWEET.TV

Наш сервіс пропонує безперебійний доступ до головних модних телеканалів світу. У переліку ви знайдете найпопулярніші і затребувані канали, які спеціалізуються на фешн-індустрії. Завдяки SWEET.TV їх можна дивитися в будь-який час, першим дізнаватися новини і актуальну інформацію. Хороша якість зображення, доступні тарифні плани, можливість безкоштовного підключення в тестовому режимі робить SWEET.TV одним з лідерів в сфері онлайн-ТБ.

Підключення займає всього кілька хвилин. Для цього достатньо вибрати тарифний план і оплатити користування. Трансляцію можна дивитися як по телевізору, так і за допомогою гаджетів. Вибирайте зручний варіант перегляду і стежте за головними світовими подіумами, не виходячи з дому.