New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year star New Year ball
Ваша країна Unknown?
Ваша країна: Unknown
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
 • Дивитися English Club TV HD онлайн
  English Club TV HD National Parks. Ep. 51, Part 2.
 • Дивитися MTV Dance онлайн
  MTV Dance Reload! Club Classics.
 • Дивитися MTV Hits онлайн
  MTV Hits Weekend Hitlist.
 • Дивитися MTV Live HD онлайн
  MTV Live HD High Definition Hits!
 • Дивитися Music Box UA HD онлайн
  Music Box UA HD The Greatest.
 • Дивитися Fashion one HD онлайн
  Fashion one HD Fashion News.
 • Дивитися Fashion TV UHD онлайн
  Fashion TV UHD
 • Дивитися Fashion TV HD онлайн
  Fashion TV HD Fashion Week.
 • Дивитися BBC онлайн
  BBC Dateline London (r).
 • Дивитися Euronews HD онлайн
  Euronews HD Глобально. Выходные.
 • Дивитися Deutsche Welle HD онлайн
  Deutsche Welle HD Gottesdienst. Katholischer Gottesdienst aus der Gemeinde Heilig Kreuz in Bensheim.
 • Дивитися Deutsche Welle (Deutsch) онлайн
  Deutsche Welle (Deutsch) Gottesdienst. Katholischer Gottesdienst aus der Gemeinde Heilig Kreuz in Bensheim.
 • Дивитися TVP INFO HD онлайн
  TVP INFO HD
 • Дивитися France 24 HD онлайн
  France 24 HD The Interview.
tv Іноземні controls controls
Про категорію

Зарубіжні канали

Найсмачніший тарифний пакет Sweet TV включає в себе понад 6500 фільмів HD і 263 каналів ТВ, з яких 79 - Full HD, 3 - Ultra HD і велика кількість іноземних із самою різною тематикою:


1. Науково-популярні:
- National Geographic, Discovery Channel - засновані в США, висвітлюють всі сфери життя на планеті Земля з точки зору вчених, але в доступній формі. Основний контент - документальні фільми про події історії, здобутки в науці і техніці, географічних і біологічних дослідженнях. Доступні для перегляду на різних мовах і в багатьох країнах. Власні кінопроекти: The Endurance, Земля, Зустрічі на краю світу, Наукові дурниці, Ігри розуму, Секунди до катастрофи та інші;
- Deutsche Welle HD - німецька загальноосвітня компанія, яка веде яскраву HD онлайн трансляцію 30-хвилинних випусків світових новин по кілька разів на день. Глобальні проблеми людства піднімаються у випусках Global 3000;
- English Club TV HD - не є закордонним каналом, це супутниковий англомовний проект України, який переслідує лінгвістичну мету. Всі фільми та передачі спеціально діляться на категорії: за віком та рівнем володіння англійською.

2. Інформаційні:
- France 24 HD - новинний канал, підконтрольний французькому уряду. У прямому ефірі - бізнес ітервью, репортажі з місця подій, дебати; передачі про культуру, політику і спорт.
- TVP Info HD - польське супутникове та кабельне мовлення зі штаб-квартирою у Варшаві, спеціалізується на висвітленні подій своєї країни, що, з урахуванням масової еміграції туди українців, забезпечує йому широку аудиторію в Україні;
- ВВС - Британська компанія, що транслюється на 28 мовах. Завдяки їй, глядачі 24 години на добу можуть бути в курсі всього, що відбувається в світі, 30% інформації - новини зі сфери бізнесу.

3. Музичні і модні: MTV, Fashion TV, VH 1.
4. Спортивні: Eurosport перший і другий, Setanta (Ірландія).
5. Кінозал: FOX - безперервна трансляція серіалів і багатосерійних фільмів хорошої якості з непередбачуваним, закрученим сюжетом, в основному, детективним.

Іноземні канали доступні на Sweet TV російською та українською мовами, як і телепрограма на сайті. Їх перегляд дозволяє жителям країни отримувати інформацію про те, що відбувається в світі під іншим кутом. Щоб дізнаватися про все першим, підписуйся та підключай до свого пакету ще 5 друзів або родичів.