Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK
 • Дивитися English Club TV HD онлайн
  English Club TV HD What Did They Say. Ep 73.
 • Дивитися MTV Dance онлайн
  MTV Dance Non-Stop Bangerz!
 • Дивитися MTV Hits онлайн
  MTV Hits Nothing But Hits.
 • Дивитися MTV Live HD онлайн
  MTV Live HD High Definition Hits!
 • Дивитися Music Box UA HD онлайн
  Music Box UA HD Wake Up!
 • Дивитися Fashion one HD онлайн
  Fashion one HD Street Style.
 • Дивитися Fashion TV UHD онлайн
  Fashion TV UHD
 • Дивитися Fashion TV HD онлайн
  Fashion TV HD Fashion Week.
 • Дивитися BBC онлайн
  BBC Talking Business (r).
 • Дивитися Euronews HD онлайн
  Euronews HD Доброе утро, Европа.
 • Дивитися Deutsche Welle HD онлайн
  Deutsche Welle HD Kick off! Das Bundesliga-Magazin.
 • Дивитися Deutsche Welle (Deutsch) онлайн
  Deutsche Welle (Deutsch) Kick off! Das Bundesliga-Magazin.
 • Дивитися TVP INFO HD онлайн
  TVP INFO HD
 • Дивитися France 24 HD онлайн
  France 24 HD French Connections.
tv Іноземні controls controls
Про категорію

Зарубіжні канали

Найсмачніший тарифний пакет Sweet TV включає в себе понад 6500 фільмів HD і 263 каналів ТВ, з яких 79 - Full HD, 3 - Ultra HD і велика кількість іноземних із самою різною тематикою:


1. Науково-популярні:
- National Geographic, Discovery Channel - засновані в США, висвітлюють всі сфери життя на планеті Земля з точки зору вчених, але в доступній формі. Основний контент - документальні фільми про події історії, здобутки в науці і техніці, географічних і біологічних дослідженнях. Доступні для перегляду на різних мовах і в багатьох країнах. Власні кінопроекти: The Endurance, Земля, Зустрічі на краю світу, Наукові дурниці, Ігри розуму, Секунди до катастрофи та інші;
- Deutsche Welle HD - німецька загальноосвітня компанія, яка веде яскраву HD онлайн трансляцію 30-хвилинних випусків світових новин по кілька разів на день. Глобальні проблеми людства піднімаються у випусках Global 3000;
- English Club TV HD - не є закордонним каналом, це супутниковий англомовний проект України, який переслідує лінгвістичну мету. Всі фільми та передачі спеціально діляться на категорії: за віком та рівнем володіння англійською.

2. Інформаційні:
- France 24 HD - новинний канал, підконтрольний французькому уряду. У прямому ефірі - бізнес ітервью, репортажі з місця подій, дебати; передачі про культуру, політику і спорт.
- TVP Info HD - польське супутникове та кабельне мовлення зі штаб-квартирою у Варшаві, спеціалізується на висвітленні подій своєї країни, що, з урахуванням масової еміграції туди українців, забезпечує йому широку аудиторію в Україні;
- ВВС - Британська компанія, що транслюється на 28 мовах. Завдяки їй, глядачі 24 години на добу можуть бути в курсі всього, що відбувається в світі, 30% інформації - новини зі сфери бізнесу.

3. Музичні і модні: MTV, Fashion TV, VH 1.
4. Спортивні: Eurosport перший і другий, Setanta (Ірландія).
5. Кінозал: FOX - безперервна трансляція серіалів і багатосерійних фільмів хорошої якості з непередбачуваним, закрученим сюжетом, в основному, детективним.

Іноземні канали доступні на Sweet TV російською та українською мовами, як і телепрограма на сайті. Їх перегляд дозволяє жителям країни отримувати інформацію про те, що відбувається в світі під іншим кутом. Щоб дізнаватися про все першим, підписуйся та підключай до свого пакету ще 5 друзів або родичів.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди