Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
16-12-2020

SWEET.TV підтримує українське кіно: онлайн-кінотеатр реалізував наймасштабніший інфлюенс-баттл в історії українського Instagram

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV реалізував саму масштабну кампанію за всю історію українського Instagram - в ній взяли участь понад 30 популярних блогерів і 15 мільйонів їх передплатників. Проект "Битва блогерів" від SWEET.TV втілювали в життя Influencer Marketing агентство WhyNot? Enot, а придумали і супроводжували - агентство Vintage.

SWEET.TV поставив собі завдання - звернути увагу якомога більшої кількості українців на підтримку українського кіно. Ще одна важлива місія - познайомити людей з проектом «Hollywood по-русски». У ньому онлайн-кінотеатр власними засобами створює ексклюзивний україномовний дубляж і озвучку культових голлівудських фільмів, які раніше її не мали.

Для реалізації цього завдання SWEET.TV об'єднав 30 найпопулярніших українських блогерів і 15 мільйонів їх передплатників.

«Ми дуже раді, що так багато відомих блогерів захотіли разом з нами підтримати український кінематограф. Зробити його сильніше і допомогти знімати нове, якісне, а головне - наше, національне кіно. Виявилося, що проблема актуальна і цікава не тільки нам, а й багатьом іншим відомим людям і лідерам думок », - підкреслив директор онлайн-кінотеатру Олександр Резунов

Саме підтримка українського кіно рухала вперед і мотивувала блогерів брати участь в проекті, адже з кожного платного підключення до SWEET.TV - 10 гривень перераховується до Фонду розвитку українського кіно і телебачення (ФРУКТ), який створила компанія.

За механіці битви 30 українських блогерів розділилися на 5 команд, кожну з яких очолив капітан. Команди змагалися за те, хто з них за місяць приверне якомога більше користувачів в онлайн-кінотеатр SWEET.TV з метою підтримки українського кіно. У кожній команді - шість учасників-блогерів, один з яких капітан.

«Hollywood по-русски» - це місія. Вона буде жити роками і буде розвиватися.

Коли ми разом з SWEET.TV придумували механіку «Битви блогерів», мене запитали, чи спрацює це. А я не знав, що відповісти, адже в Україні ще не було заруби такого масштабу. Механіка була створена завдяки спортивному азарту. З суперником ти біжиш швидше. Це допомогло створити зацікавленість перемогою серед учасників », - коментує Євген Кудрявченко, засновник агентства Vintage

Команди очолили Богдан Шелудяк, Люда з Голлівуду, Діма Варварук, Анна алхімії і Даша Квіткова. Цікаво, що своїх колег підтримували блогери, які вирішили приєднатися до проекту за власним бажанням. Серед них: Леся Никитюк, Злата Огневич, Олена Мандзюк та інші.

Кожен день інфлюенсери публікували сторіз, в яких розповідали про переваги SWEET.TV і пропонували передплатникам підключитися до онлайн-кінотеатру. У кожного блогера була своя особиста реферальная посилання, перейшовши за яким, користувач мав можливість підключитися до платформи і пройти процес реєстрації.

Всі приєдналися автоматично ставали членами команди блогера і претендентами на головний приз - автомобіль Mini Cooper S. А ось місце і звання переможця отримала команда, яка проявила себе найактивнішим чином і привела найбільшу кількість нових користувачів.

«Окремо хотілося б подякувати SWEET.TV за те, що вони не побоялися працювати з новими медіа. Люди звикли з рекламою йти на ТБ, радіо або просто робити «наружку», а інфлюенсеров розглядали тільки як іміджеву складову. На кшталт «все роблять, і ми зробимо». Але ми довели, що ця механіка - ефективна! Основна кількість людей, які підключилися, контактували з сервісом більше 5 раз. Це означає, що він їм сподобався », - коментує Євген Таллер, директор агентства WhyNot? Enot

У «Битві блогерів» учасники вдавалися до незвичайних механікам: Люда з Голлівуду розігрувала консервацію і пообіцяла віддати 20 000 $ на благодійність, Богдан Буше обіцяв розіграти свій автомобіль, якщо виграє, Дмитро Варварук розіграв айфон і Айпад, Іра Пернаровская подарувала відпочинок в своїй квартирі в Болгарії.

Перемогу в проекті здобула команда Люди з Голлівуду, яка заявила, що частину виграшу віддасть на благодійність. "Битва блогерів" активізувала весь український Instagram, кожен день блогери змагалися, прогрівали свою аудиторію і не забували про місію проекту - допомоги українському кінематографу.

Результати проекту за своїми масштабами виявилися порівнянні з охопленням національних телеканалів:

  • Проект побачили 11 600 000 унікальних користувачів з України та 16 600 000 по всьому світу.
  • Фактичний охоплення рекламної кампанії - майже 86 000 000 контактів.
  • Бренд був згаданий в публікаціях 4670 раз.
  • Трафік переходу на сайт за реферальним посиланнях виріс в 5 разів, і 57% зростання трафіку сайту SWEET.TV сталося саме за рахунок рефералів від блогерів.
  • 78 відсотків зростання кількості покупок на сайті також відбулося завдяки "Битві блогерів".

Проект "Битва блогерів" був націлений не тільки на підключення активних користувачів, а й на їх утримання шляхом залучення на платформі. Блогери пропонували "приєднатися" до перегляду улюбленого фільму або серіалу, анонсували спортивні змагання для фанатів, влаштовували марафони кіно і становили особисті добірки з улюблених шедеврів. Кожен день SWEET.TV розігрував телевізори серед активних користувачів, таким чином, платформа утримувала нових клієнтів синтезом якісного контенту, активацій у блогерів і додатковими призами.

Також бренд готує ще один масштабний розіграш до Нового Року. 31 грудня буде розіграна квартира в центрі Києва серед усіх підключилися на платний тариф клієнтів.

Проект "Битва блогерів" від SWEET.TV ініційований агентством Vintage, яким займався проект з самого початку, а реалізовувало "битву" інфлюенсер-маркетинг агентство WhyNot?

Enot, яке довело, що співпраця з інфлюенсерамі може бути більш ефективним, якщо довіряти слову блогера і його команді.

команда SWEET.TV

Директор - Олександр Резунов

СЕО - Михайло Хижняк

IT директор - Сергій Іванець

Графічний дизайнер - Віктор Комлик

Глава PR - Олена Тимофєєва

Команда агентства Vintage

CEO - Євген Кудрявченко

Project Manager - Ірина Ващук

UX-designer - Іван Цокол

UI-designer - Сергій Ковтун

UI-designer - Іван Тараненко

Команда агентства WhyNot? Enot:

CEO - Женя Таллєр

COO - Спартак Велішаєв

Арт-директор - Анастасія Конарська

Head of Influencer markening - Інеса Дзюба

Head of PR & Communication - Вікторія Страдомська

Project менеджер - Валерія Собко

Influence-менеджер - Вікторія Котенко

Influence-менеджер - Леся Юрченко

Influence-менеджер - Максим Собінов

Контакти для преси:

Тимофєєва Олена, керівник прес-служби, a.tymofiieva@sweet.tv

Павлюк Марина, PR-менеджер, m.pavliuk@sweet.tv