Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
09-05-2021

Найкращі документальні фільми на SWEET.TV

Документальне кіно захоплює не сюжетами, а історіями. Вони колись відбувалися з певними людьми, а може кожен з нас переживає їх кожного дня. Гарна «документалка» принесе не лише насолоду від перегляду, а й допоможе підняти рівень загальної ерудованості. 

Ми зібрали для вас добірку документальних фільмів на SWEET.TV. Тож дивіться кіно з користю!

Правда про фітнес

Американський актор Майкл Мослі об’єднується з групою вчених, щоб дізнатися всю правду про фітнес. Спираючись на новітні дослідження, вони перевертають стандартні погляди на цей спорт і руйнують загальновідомі міфи. 

Якщо ви тренер, або захоплюєтеся спортом — цей фільм точно буде для вас корисним.


Сила плацебо

Плацебо — це пігулки, що дуже схожі на справжні, проте не містять діючої речовини. Про ефект плацебо чув, напевно, кожен з нас. Та чи насправді вони діють і допомагають під час лікування болю, депресії та навіть під час лікування симптомів хвороби Паркінсона?

Цей фільм допоможе знайти відповіді на ці цікаві питання.


Міф

Документальний фільм Леоніда Кантера та Івана Яснія, що розповідає нам історію неймовірної людини. Василь Сліпак був оперним співаком з унікальним голосом. Він жив народився у Львові, та жив у Франції. Підтримував Революцію Гідності, а згодом став добровольцем, коли в Україну прийшла війна. Під час виконання бойового завдання Василь «Міф» Сліпак загинув від кулі снайпера. Цей фільм розповідає про його життя.Наука про сон: як краще спати

А ви добре спите? Дослідження доводять, що 70% громадян Великобританії страждають від недосипу. Саме тому Габі Рослин і Амір Хан створили двосерійний документальний фільм, мета якого — змінити стан речей. Документальна стрічка «Наука про сон: як краще спати» допоможе налагодити ваш сон.Як дожити до 101 року

Одне з найбільших питань, що постає перед науковцями зараз: знайти секрет довгого життя. Проте є в світі місця, де люди вже знають відповіді на це питання: на віддаленому японському острові Окінава, в каліфорнійському містечку Лома Лінда та в горах Сардинії люди живуть довше, ніж де-небудь ще на Землі. Як їм це вдається? Відповіді є в цьому фільмі.


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди