Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
Ua

Фільм Міф

Рік

Країна

Україна

У ролях

Орест Сліпак

Вік

18+

Тривалість

01г 03хв

Міф дивитися онлайн

«МІФ» - новий фільм авторів стрічки Добровольці Божої Чоти - Леоніда Кантера та Івана Яснія – розповідає історію життя та загибелі Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом. Василь народився у Львові, але завдяки унікальному голосу вигравав конкурс за конкурсом і, зрештою, переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав усе, що ми звикли називати «щастям»: ім'я, успішну кар'єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання. Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні. Здавалося б, робив більш ніж достатньо, як для людини творчої професії. Але Василь вирішив залишити сцену та кар'єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь «МІФ» Сліпак загинув від кулі снайпера.

Звукові доріжки
Українська Українська
Доступний:
Акторський склад
Відгуки
Гість 29.01.2021

Фільм, який дивишся серцем. Плачу. Пройняло. Велика Людина. Безмежна вдячність... Невимовний жаль...

Гість 23.12.2020

варто переглянути ,щоб знати і розуміти. тут не "трусами" на сцені трясти !!! маючи світовий успіх, віддати усе, в тому числі власне життя за майбутнє

Гість 05.11.2020

Дуже переконливий і правдивий фільм.Василь Сліпак-людина з великої букви.Герой.Зірка.Справжня зірка сцени. Не те що ми маємо зараз у вигляді олі полякової та чи ані лорак.