Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
05-04-2021

Поповнення бібліотеки «Hollywood українською»: SWEET.TV створив дубляж для «Людей в чорному» та серіалу «Декстер»

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV продовжує створювати україномовну озвучку та дубляж для фільмів і серіалів голлівудської класики, що раніше її не мали. В березні сервіс створив дубляж для перших двох фільмів франшизи «Люди в чорному» та озвучку до одного з сезонів серіалу «Декстер». 

SWEET.TV продовжує створювати україномовні дубляж і озвучку в проєкті «Hollywood українською». В березні сервіс створив аудіодоріжки для перших двох частин франшизи «Люди в чорному». Фільми вийшли в прокат у 1997 та 2002 році відповідно, та не отримали якісне українське звучання. Проте SWEET.TV виправили цю помилку. Вже зараз абоненти сервісу можуть подивитися ці стрічки безкоштовно в тарифі.

Також, раніше ми підписали прямий контракт з американським телегігантом CBS і розпочали створення україномовної озвучки для серіалів компанії (про це можна прочитати тут). У березні була завершена робота зі створення озвучки для одного з сезонів серіалу «Декстер». Він став останнім, що не мав україномовної доріжки. Відтак, всі епізоди кримінально-психологічного трилера можна подивитися українською на SWEET.TV.

Проєкт «Hollywood українською» стартував влітку 2020 року після того, як SWEET.TV став першим українським онлайн-кінотеатром, що уклав прямі контракти з Disney, Paramount, Universal, Sony та ін. саме для території України, а не для СНД. Вони відкрили можливість власним коштом створювати ексклюзивний україномовний дубляж і озвучку для культових голлівудських фільмів, що раніше її не мали.

В рамках проєкту вже дубльовано 4 перші фільми про «Гаррі Поттера», трилогію «Володар перснів», «Матрицю», перші три частини франшизи «Місія: Нездійсненна», мультфільм «Мадагаскар» та багато інших культових голлівудських шедеврів. Докладніше про проєкт можна прочитати тут.

Люди в чорному. IMDb 7.3

Люди в чорному 2. IMDb 6.2

Серіал «Декстер»

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди