Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk

Фільм Дім, який побудував Джек

США 70-их років ХХ століття. Перед нами Джек – серійний маніяк, який вважає кожне своє вбивство витвором мистецтва. Ми побачимо, як за 12 років за 5 інцидентів цей чоловік зі звичайної людини виріс у серійного вбивцю. І все це саме з його точки зору. З кожною дією Джека поліція все ближче і ближче до нього, що його тільки збуджує, приносить йому чимале задоволення. Протягом усього шляху становлення маніяка ми бачимо його проблеми, його опис власного стану, його розмови з невідомим Верджі. Його внутрішній світ буде розкриватися разом із кожною новою жертвою.

Звукові доріжки
Доступний на:
Акторський склад
Відгуки
Гість 11.04.2021

для любителей психологических фильмов

Гість 22.03.2021

нудятина, не советую

Гість 15.03.2021

Снимать такое - в стиле фон Триера, который известен своим непривычным взглядом на кинематограф и весьма гибким мировоззрением. Любой его фильм - это история, рассказанная кем-то, кто выбивается из привычной для нас будничной системы, он ломает эту систему, идя по другому пути. Он - синоним скандала, но это ли не прекрасно? Он не прогнулся под систематизацию ума, которой так озабочен мир, он выбивается из нее и, более того, даёт и вам шанс это сделать. Вам нужно вдуматься, вглядеться, проанализировать, а уже тогда задавать вопрос, зачем же он снял этот фильм.

Гість 10.03.2021

зачем такое вообще снимать((( жуть

Гість 16.02.2021

фігня а не кіно

ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди