Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
11-02-2021

ТОП-5 затишних мелодрам, що доступні на SWEET.TV у межах підписки

В кожної людини настає момент, коли хочеться зробити собі чашку какао, запалити свічки, закутатися в ковдру та насолодитися приємною мелодрамою разом з близькою людиною чи наодинці з собою.

Для цих атмосферних вечорів потрібно дійсно якісне кіно, що викликає емоції та залишає приємні враження. Саме з таких картин складається ця підбірка від SWEET.TV

Вік Аделайн. IMDb 7.2


Чи можна жити вічно? А чи хочеться людині присвятити нескінченні роки тільки собі? Героїня фільму «Вік Аделайн» народилась разом з ХХ століттям і живе на світі вже цілих 100 років. Але за своє довге життя так і не змогла жодного разу закохатися. Однак вона нарешті зустрічає чоловіка, заради якого може знову стати смертною та постаріти разом з ним. 

Кейт і Лео. IMDb 6.4


Лео — Олбанський Герцог, що живе у ХІХ сторіччі. Його поведінка, манери та звички зовсім не підходять для сучасного світу. Але він потрапляє в майбутнє, та не в якесь спокійне містечко, а в динамічний Нью-Йорк. Тут він зустрічає Кейт Маккейн — ділову жінку, що підкорює мегаполіс.

Головні ролі виконали Мег Райан та Х’ю Джекман, і цей дует — запорука якісної мелодрами.

Шоколад. IMDb 7.2Чарівна історія, що відбулася у маленькому французькому містечку. До нього приїжджає дві нові мешканки: Вієнн і її донька Анук. Разом вони відкривають невеличку кондитерську, та не всі в місті цим задоволені, адже тут продається дивовижний шоколад. Він має чарівну дію та здатен викликати кохання. Ці почуття дають жителям міста зрозуміти, що старомодний порядок їм вже набрид.

Стрічка має дивовижний підбір акторів: Жюльєт Бінош, Джонні Депп, Джуді Денч, Лена Олін, Альфредо Моліна, Керрі-Енн Мосс та інші.

Чого хочуть жінки. IMDb 6.4


Фільм, який можна передивлятися безліч разів. Його сюжет розповідає про працівника рекламного агентства Ніка Маршала, який прагне з’ясувати: чого хочуть жінки? Він дуже хоче зрозуміти їх думки, аж раптом починає їх чути. 

Головні ролі виконали Мел Гібсон і Хелен Хант і цей дует акторів зробив комедійну мелодраму культовою.

Мексиканець. IMDb 6.1


Історія про Джеррі Велбаха та його дівчину Сем, з Бредом Піттом і Джулією Робертс. У фільмі їх об’єднав…пістолет. Саме його кличуть «Мексиканцем» і головна мета Джеррі — доставити його до пункту призначення. Мелодрама, що поєднала у собі елементи пригодницького екшену та нотки комедії забезпечить гарний настрій і приємні враження від перегляду.