Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
10-02-2021

Найкращі фільми з Хоакіном Феніксом. Підбірка від SWEET.TV

Хоакін Фенікс — один з найкращих акторів сучасності. За його плечима неймовірні роботи, в яких він перевтілювався у неочікувані образи та робив це максимально професійно. Ми зібрали кращі фільми з оскароносним актором, що можна вже зараз подивитися на SWEET.TV

Тебе ніколи тут не було. IMDb 6.8


Стрічка розповідає про ветерана війни та колишнього агента ФБР на ім’я Джо. Його рідне місто сповнено борделями, тут панує сексуальне рабство, та саме з ним він бореться, нехтуючи всіма нормами. Його закони — власний кодекс честі.

До одного з таких борделів потрапляє молода дівчина, донька сенатора та саме Джо повинен знайти та визволити її з полону. Але є одне «але». Боротися з великою мережею секс-рабства одному — дуже складне завдання.

Ярди. IMDb 6.4


Лео Хендлер тільки вийшов із в’язниці. Його життя починається спочатку та починається з нової роботи у депо Нью-Йоркського метрополітену. Саме тут працює його старий друг Вілі, що залучає Лео до страшних і не дуже законних справ, світу шахрайства, великих грошей і вбивств.

Не хвилюйся, він далеко не піде. IMDb 6.9


Фільм, заснований на реальних подіях. Тут Хоакін Фенікс перевтілюється у карикатуриста Джона Каллагана. Джон страждає від алкогольної залежності, що призводить до автокатастрофи та приковує його до інвалідного візка. Та на цьому життя в молодого митця не зупиняється, а лише починає свій великий шлях.

Ця драматична стрічка переповнена гумором. Роль Каллагана вважається однією з найвидатніших робіт Фенікса у кар’єрі.

Брати Сістерс. IMDb 7.0


Готові зануритися до часів Золотої лихоманки у США? Тоді знайомтеся, це — брати Сістерс. Одного звати Елай, а другого — Чарлі. Тільки заробляють не видобутком золота. Їх кормлять вбивства людей. Але це замовлення для них стає чимось новим, адже треба не вбити, а знайти людину, що «бачить» золото там, де інші й не можуть уявити.

Джокер. IMDb 8.5


Найвидатніша робота Хоакіна Фенікса, за яку він отримав Оскара в номінації «За найкращу чоловічу роль».

Фільм розповідає історію Артура Флека, що страждає від психічного захворювання. Та Ґотем — жорстоке місто, що перетворює Артура на Джокера — головного антагоніста Бетмена.

Стрічка змушує дивитися на героя з різних боків: від співчуття до повного засудження дій.