Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
09-02-2021

SWEET.TV презентує ексклюзивну онлайн-прем’єру фільму «Казка старого мельника» паралельно з кінотеатральними показами


Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV презентував ексклюзивну онлайн-прем’єру українського фільму «Казка старого мельника». Хоча в кінотеатрах все ще триває показ, абоненти сервісу вже можуть переглянути її онлайн безкоштовно в межах підписки. Фільм відкритий тільки на SWEET.TV.

SWEET.TV презентував ексклюзивну онлайн-прем’єру фільму «Казка старого мельника». Прем’єра фільму в кінотетрах відбулася 17 грудня 2020 року. Вперше в Україні онлайн-прем’єра фільму відбувається паралельно з сеансами в кінотеатрах.

«Стрічка «Казка старого мельника» — гарний доказ того, що в Україні вміють знімати круте кіно, що цікаво кожному. Карантин змінив життя українців і зараз все більше людей прагнуть насолоджуватися переглядом прем’єр якомога скоріше, а ще краще — паралельно з прем’єрами в офлайні. Ми прагнемо, щоб наші глядачі могли дивитися нове українське кіно в комфорті та безпеці, тому презентуємо все більше нового українського кіно», — коментує директор SWEET.TV Олександр Резунов.

Роботу над стрічкою планували розпочати в 2013 році, та декілька раз переносили з різних причин. Щодо прем’єри фільму, вона була запланована на квітень 2020, та була зміщена на грудень через карантин.

Сюжет стрічки розповідає нам казку, в якій хлопець на ім’я Миколка вирушив до пана Адама, щоб його донька Христинка навчилася грамоті. Та поки Миколка йде до маєтку, він дізнається, що селище захопили нечисті сили, вовкулаки та повітрулі, та взяли пана Адама у полон. Миколка та Христинка вирішують звільнити в’язнів і селище від нечисті, та для того, щоб їм це вдалося, потрібно здолати багато випробувань.

За даними РБК-Україна, за перший тиждень кінотеатрального показу «Казка старого мельника» перевищила за зборами всі українські фільми з початку пандемії. За прогнозами, це буде найкасовіша українська стрічка, що вийшла на екрани з березня 2020 року.

Картина Олександра Ітигілова знята за мотивами однойменної казки Сергія Ухачевського. Ролі у фільмі виконували відомі актори: Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Олеся Жураковська, Анна Кошмал, Наталя Сумська, Остап Ступка, Анатолій Хостікоєв та інші.

«Щоб зняти таке кіно, потрібно багато зусиль зі всіх сторін. Робота неймовірна, прекрасно все знято, прекрасні актори, майстри своєї справи. І, звичайно, я хочу, щоб держава піклувалася про українське кіно. На нього, можливо, навіть потрібно більше, ніж на інше кіно, і це треба розуміти», — каже акторка Ада Роговцева.

Один з основних векторів розвитку SWEET.TV — бути не лише транслятором контенту, а й його творцем і давати абонентам ексклюзивні українські та голлівудські фільми. 

Для підтримки українського кінематографу, онлайн-кінотеатр SWEET.TV створив власний Фонд розвитку українського кіно та телебачення, куди перераховує по 10 гривень з кожного платного підключення до сервісу.