Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
06-02-2021

Ремейки, що отримали більшу популярність, ніж оригінал. Підбірка від SWEET.TV

Слово ремейк дуже часто викликає погані асоціації, та дуже часто за ним стоїть дуже крута робота, що затінює колись відомий фільм. Про багато з таких кіноробіт ви могли навіть не чути, та ми підготували для вас підбірку крутих ремейків, що можна подивитися просто зараз на SWEET.TV

За жменю доларів. IMDb 8.0 (16+)

Фільм Серджіо Леоне, що вийшов у 1964 року. Він став культовим голлівудським шедевром. Сюжет розповідає про людину без імені, та ім’я актора назавжди увійшло до списку найкрутіших в історії. Клінт Іствуд зіграв персонажа, що завжди потрапляє в ціль.

Ремейк на фільм «Охоронець».1961 рік

Запах жінки. IMDb 8.0

Драма Мартіна Бреста 1992 року з Аль Пачіно у головній ролі. Фільм розповідає історію Френка Слейда, що хоче вирушити на День подяки в Нью-Йорк, але є одне «але». Френк — сліпий. Саме через це його родина відправляє разом з ним у мандрівку студента Чарлі Сіммза, та саме ця зустріч змінює життя обох.

Ремейк на фільм «Запах жінки». 1972 рік

Світанок мерців. IMDb 7.3

Фільм жахів від Зака Снейдера — неоригінальна історія. Картина, що вийшла у 2004 році розповідає нам про нашестя зомбі на США та групу людей, що ховається від них у торгівельному центрі. Їх мета — вижити будь-якою ціною.

Ремейк на фільм «Світанок мерців». 1978 рік

Обличчя зі шрамом. IMDb 8.3

Легендарний фільм 1983 року, з неймовірним Аль Пачіно, що розповідає нам про Тоні Монтану. Гроші, влада, жінки та неймовірний світ Маямі 80-х від режисера стрічки Брайана Де Пальма — одна з найбільш яскравих робіт Голлівуду того часу.

Ремейк на фільм «Обличчя зі шрамом». 1932 рік 

Чудова сімка. IMDb 6.9

Найсвіжіша стрічка у нашій підбірці. Фільм режисера Антуана Фукуа, що розповідає про сімох відважних воїнів, що захищають селище від кровожерливих бандитів, вийшов у прокат у 2016 році та здивував глядачів.

Його особливість у тому, що це ремейк ремейка. Оригінальний фільм — «Чудова сімка» 1960 року, що став ремейком на фільм «Сім самураїв» 1954 року.

Усі ці фільми ви можете подивитися на SWEET.TV в межах підписки без доплат. Приємного перегляду