Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
04-02-2021

Діставайте вино: на SWEET.TV з’явилися три фільми про Бріджит Джонс

Оновлення, що не може залишитися без уваги. На SWEET.TV з’явилися три фільми про Бріджит Джонс. Дійсно культові стрічки відтепер доступні всім нашим абонентам безкоштовно в межах підписки. 

Щоденник Бріджит Джонс. IMDb 6.7


Фільм знятий за однойменним романом Гелен Філдінг. Він розповідає історію Бріджит Джонсі — їй вже за 30, вона самотня, в неї є погані звички, зайва вага та бажання знайти велике кохання. 

Для того, щоб стати новою людиною та бути задоволеною своїм життям, вона заводить щоденник. В нього вона записує всі свої майбутні перемоги.

Бріджит Джонс: Межі розумного. IMDb 6.0


З подій першої стрічки пройшло вже 4 тижні. Бріджит збирається одружитися, та для неї це не схоже на щастя. Любовний трикутник поновлює свої існування та розв’язка чекає на Джонс і її коханця у… Таїланді?!

Стрічка також була знята за однойменним романом, проте з великими відхилами від сюжету.

Дитина Бріджит Джонс. 6.5


Третій фільм про Бріджит Джонс вийшов лише через 12 років (у 2016). Головній героїні вже 43, вона — талановита телепродюсерка, що завжди мріяла про кохання та родину. Проте, Бріджит все ще незаміжня, хоча в неї є «декілька варіантів». Новий любовний трикутник ускладнює вагітність, але найгірше те, що Бріджит не знає, хто з двох її коханців — батько дитини.

Приємного перегляду!