Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
27-01-2021

Комедійні драми від Disney, що роблять вечір затишним. Підбірка від SWEET.TV

Навколо кіностудії Disney сформувався стереотип, що вона виробляє тільки мультики для дітей. Проте це не так. Цей мейджор світової кіноіндустрії може похизуватися найрізноманітнішими роботами.

Ми підготували для вас підбірку комедійних драм від Disney, що прикрасять будь-який вечір. Насолоджуйтеся.

Освідчення. IMDb 6.7


Бути успішною бізнес-вумен — це круто, але дуже не просто. Багато людей думають, що ти не найкраща людина, але є й більші проблеми: коли ти з Канади, а США хочуть депортувати тебе на батьківщину через проблеми з візою. Тут на допомогу приходить помічник, який може стати твоїм чоловіком.

Сандра Буллок і Райан Рейнольдс дуже круто виконали головні ролі у цьому фільмі.

Красуня. IMDb 7.0


Успішний бізнесмен Едвард Льюїс (Річард Гір) приїздить до Лос-Анджелеса та зустрічає Вів’єн Ворд (Джулія Робертс). Вона — вулична повія, яку винаймає Едвард для того, щоб вона супроводжувала його цілий тиждень на різноманітних світських заходах. Саме тут їхні стосунки змінюються, та вони перестають бути просто «діловими партнерами».

Зізнання шопоголіка. IMDb 5.9


Шопоголізм — це велика проблема для багатьох людей. Головна героїня фільму не може встояти перед чисельними брендовими магазинами та красивими речами. Та для неї це ще й обман себе, адже вона працює журналістом у фінансовому виданні та рекомендує людям, як потрібно керувати своїми фінансами.

Казанова. IMDb 6.5Всі знають легендарного Казанову та історію про його амурні справи. Та ось він вперше зустрічає гідну суперницю — красуню Франческу з Венеції. Вона змогла встояти перед чарами Казанови та хто сказав, що спроба буде лише одна?

Головні ролі в фільмі виконали Хіт Леджер і Сієна Міллер.

P.S: Міф зруйновано!