Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
23-01-2021

Коли Disney знімає фільми про космос — це просто космос. Унікальна підбірка від SWEET.TV

Фільми про космос — це окремий вид мистецтва, що підкорив мільйони сердець по всьому світу.

В кіностудії Disney є свій, окремий погляд на фільми про космос: унікальний, нестандартний та неймовірно різноманітний. Саме з таких стрічок складається ця підбірка.

ВОЛЛ-І. IMDb 8.4


Людство зруйнувало Землю. Якщо бути точнішими — зробило її непридатною до життя через велику кількість сміття. Для того, щоб відновити планету, на ній залишили тисячі роботів-прибиральників, але через 700 років працює лише один — ВОЛЛ-І. Одного дня на Землю прилітає робот EVE, щоб перевірити придатність планети для життя.

Джон Картер. IMDb 6.6Джон Картер — ветеран громадянської війни в США та він потрапляє…на Марс. Тут, на зовсім чужій планеті, йому потрібно рятувати себе та принцесу Дею Торіс від чотириметрових тубільців.

Автостопом по галактиці. 6.8


Артур Дент розпочав свій звичайний день. Але навіть якщо ти очікуєш чогось  несподіваного, ти ніколи не зможеш повірити в те, що твій друг — прибулець, твій будинок знесуть, а всій планеті — гаплик, адже вона заважає будівництву міжгалактичної траси. Та найцікавіше, що Артуру в цій всій ситуації дуже поталанило, та він потрапляє на космічний корабель і вирушає у мандрівку галактикою.

Армагеддон. 6.7


Напевно, найнесподіваніша стрічка від Disney в нашій підбірці. На Землю летить астероїд, розміром з Техас і єдина надія людства на спасіння — це Брюс Уілліс і його команда.

Культова стрічка про спасіння людства, в якій, крім Брюса Уілліса, знялися Біллі Боб Торнтон, Бен Аффлек, Лів Тайлер, Стів Бушемі та інші.