Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
20-01-2021

Зоряні війни тепер на SWEET.TV — привід зануритися в улюблений всесвіт

В далекій далекій галактиці, на планеті Земля відбулася велика подія: на SWEET.TV відтепер доступні фільми всесвіту «Зоряні війни».

Улюблені герої, колоритні персонажі та знайомі актори, які стали частиною цього всесвіту більш ніж 40 років тому — відтепер стрічки улюбленої саги можна подивитись безкоштовно, в межах підписки.

Ось які картини всесвіту «Зоряних війн» доступі вже зараз.

Зоряні війни: Епізод 7 — Пробудження сили. IMDb 7.9


Продовження саги після подій стрічки «Повернення джедая». Баланс сили було відновлено, та з тих часів пройшло вже 30 років. Всесвіт знову в небезпеці, бо сила пробуджується. Та ті, хто нею володіють, прагнуть використовувати її в особистих цілях. Попереду нова, велика війна.

У сьомому епізоді ви побачите нових героїв і вже знайомих особистостей: Хана Соло, Люка Скайвокера, Принцесу Лею.

Зоряні війни: Епізод 8 — Останні джедаї. IMDb 7.0



Баланс сили у всесвіті порушено. Темна сторона провокує новий, міжгалактичний конфлікт, що набирає обертів і нові, але вже знайомі герої: Рей, Фінн і дроїз БіБі-8, готові до жорстокого протистояння.

Зоряні Війни: Епізод 9 — Скайвокер. Сходження. IMDb 6.6



Останній епізод саги, що завершує неймовірну історію родини Скайвокерів. Стрічка розкриває всі загадки, що ставали перед фанатами в попередніх епізодах і стає фіналом великого протистояння сили.

Зоряні війни: Війни клонів. 5.9



Мультфільм, що вийшов у далекому 2008 році, проте має дуже круту анімацію та сповнений екшену.

Головний контрабандист всесвіту Джабба Хат звертається за допомогою до ордена джедаїв. Граф Дуку викрав його сина — Ротту. Магістр Йода ставить завдання Обі-Вану Кенобі та Енакіну Скайвокеру. Обі-Ван відправляється на переговори до Джабби, а Енакін летить на пошуки Хата молодшого.

Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія. IMDb 7.8



Сюжет стрічки відбувається між історіями «Помсти ситхів» і «Новою надією». Команда бунтівників вирішують викрасти креслення Зірки смерті — найжахливішої зброї в усьому космосі.

Фільм було номіновано на премію Оскар у двох категоріях: «Найкращий звук» і «Найкращі візуальні ефекти».

Соло. Зоряні Війни. Історія. IMDb 6.9



Ми всі знаємо, хто такий Хан Соло. Проте ким він був до того, з ким працював і звідки в Соло взявся «Тисячолітній сокіл»?

Акторський склад стрічки інтригує не менше, ніж трейлер: Альден Калеб Еренрейх, Вуді Гаррельсон, Емілія Кларк, Дональд Гловер та інші.


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди