Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
14-01-2021

Найбільш очікувана прем’єра 2020 року — «Диво-жінка 1984». З 14 січня на SWEET.TV

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV представляє найочікуванішу прем’єру 2020 року — «Диво-жінка 1984». Кінотеатральний прокат фільму відбувся у грудні, і вже за місяць стрічка з’являється в онлайні, легально та в HD-якості. Це перший випадок в Україні, коли на стрімінгових сервісах відбувається рання прем’єра стрічки.

14 січня на SWEET.TV стартує прем’єра фільму «Диво-Жінка 1984», кінотеатральний показ якої розпочався в Україні зовсім нещодавно — 16 грудня. Це перший випадок, коли стрічка виходить на екрани глядачів через стрімінгові сервіси так швидко. Він пов’язаний з карантинними обмеженнями, що вводять країни по всьому світу.

«Раніше подивитися довгоочікувану прем’єру можна було тільки в кінотеатрі, але нові реалії продовжують диктувати свої правила. Люди уникають зайвий раз відвідувати громадські місця та намагаються дивитися фільми в онлайні. Додатково ситуацію ускладнюють примусові карантинні  вимоги, які обмежують можливість відвідувати кінотеатри, — зазначив директор SWEET.TV Олександр Резунов. — Досвід США показує, що прем’єрний показ стрічок, який відбувається одразу на стрімінгових сервісах, також є ефективним та затребуваним серед глядачів. І ми дуже раді, що можемо підтримати цей тренд одними з перших в Україні». 

Друга частина історії про Диво-жінку розповідає про пригоди Діани Прінс у 1984 році, де вона мирно живе, лише часом виконуючи супергеройські обов’язки. Але нова загроза вимагає всіх знань та можливостей Диво-жінки, адже цього разу людство саме накликало лихо на свою голову.

Стрічка вже доступна в бібліотеці національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV для всіх користувачів. 

SWEET.TV — це перший український онлайн-кінотеатр, який уклав прямі контракти з голлівудськими кіностудіями Disney, Paramount, Universal, Sony та Metro-Goldwyn-Mayer саме для території України, а не для ринку СНД та Росії. SWEET.TV напряму співпрацює з провідними кіностудіями, які випускають більш ніж 90% кращого світового кіно, щоб давати українцям якісний контент.

Такі домовленості дали можливість створювати ексклюзивний дубляж та озвучку культових фільмів державною мовою, адже багато голлівудської класики, що з’явилася на екранах до 2006 року, так і не отримала якісного, українського звучання. Так народився проєкт «Hollywood українською», в межах якого вже було дубльовано перші чотири фільми про Гаррі Поттера, трилогії «Володар перснів» і «Матриця», перші три фільми саги «Місія: Нездійсненна», мультфільм «Мадагаскар» та багато іншого.

Насолодитися крутими стрічками якісною українською мовою можна вже зараз на SWEET.TV