Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
10-01-2021

Українські фільми, після перегляду яких ви будете пишатися нашим кіно. Підбірка від SWEET.TV

Українське кіно зараз переживає період свого становлення. Багато молодих режисерів роблять великий внесок у розвиток нашого кінематографу та створюють круті фільми, якими хочеться пишатися. Разом з ними працюють вже імениті митці та разом вони створюють нове, якісне українське кіно.

Мі зібрали круті українські фільми, які доведуть вам, що українським продакшеном можна пишатися

Додому. IMDb 7.4 (16+)


Фільм Нарімана Алієва, що показує нові реалії життя кримських татар у Криму після анексії. Головну роль у фільмі виконав відомий український актор і режисер — Ахтем Сейтаблаєв. Його персонаж — Мустафа — втрачає старшого сина, що гине під час військових дій на сході України. Батько хоче поховати його дома — в Криму. Він вирушає додому разом зі своїм молодшим сином, але цей шлях стає не таким простим.

Корупція, зради, пограбування та упереджене ставлення через національність і релігію зустрічає мустафа, поки везе свого загиблого сина додому.

Мої думки тихі. IMDb 8.1


Ця картина доводить, що в Україні можуть та вміють знімати круті комедії. Фільм Антоніо Лукіча розповідає історію композитора та звукооператора Вадима. Він отримує великий шанс проявити себе та поїхати працювати в Канаду.

Його завдання — зібрати звуки української фауни. Наче не найскладніше завдання, що вимагає лише одного — любити свою роботу. Та проєкт перетворюється у справжню пригоду, коли до мандрівки Вадима долучається його… мама.

Атлантида. IMDb 6.7


Фільм «Атлантида» — ексклюзив SWEET.TV. Подивитися цю стрічку онлайн можна лише на нашому сервісі.

Сюжет картини відбувається після перемоги у війні з Росією. Донбас повернувся до складу України, але території залишилися непридатними для життя. На тлі спустошених міст, зруйнованих будинків і закритих заводів зароджується нове кохання.

«Атлантида» — один з найбільш титулованих українських фільмів останнього часу. Картина отримала: премію секції Orizzonti за найкращий фільм; Венеційський кінофестиваль, 2019; премію за найкращий фільм міжнародного конкурсу, Одеський кінофестиваль, 2020; гран-прі міжнародного кінофестивалю Les Arcs Film Festival (Франція), 2020; Гран-прі Tromsø International Film Festival (Норвегія), 2020; Спеціальний приз журі міжнародного кінофестивалю у Токіо (Японія), 2020; Премію за найкращу операторську роботу на міжнародному кінофестивалі у Севільї (Іспанія), 2020 та інші.

Також, фільм «Атлантида» було висунуто на премію «Оскар» від України у категорії «Міжнародний повнометражний фільм».

Донбас. IMDb 6.6 (18+)


Деколи смішна, а деколи й не дуже. Картина «Донбас» Сергія Лозниці розповідає про життя в окупованому Донбасі, що деколи викликає щирий сміх, а деколи дає відчути жахи війни.

Несподіваний та неординарний погляд на події на сході України. Фільм, що на 100% залишить враження.

Герой мого часу. IMDb 6.5


Комедія Антоніни Ноябрьової, про людину, що приїжджає підкорювати столицю. Кумедні поради, купа спроб знайти роботу та дуже натуральна гра акторів.

Цілеспрямованість і спроби знайти своє місце у зовсім іншому соціумі — ось про що цей фільм. І він точно не залишить вас без посмішки.


Всі фільми ви можете подивитися вже зараз на SWEET.TV. Вони доступні в межах підписки без додаткових плат.


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди