Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk

  фільм Атлантида

  Атлантида дивитися онлайн

  Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.

  Звукові доріжки
  Дивись на всіх пристроях
  Акторський склад
  Відгуки
  Гість 10.12.2021

  якась фігня повна

  Гість 04.12.2021

  ни о чём

  Гість 24.09.2021

  Розчаровує кіно. Той самий "Донбасс" набагато кращій

  Гість 19.09.2021

  Це кіно для роздумів. Самі герої кожної хвилини розмірковують про життя і що далі робити. Обмірковують тихо, без пафосних монологів чи театральної експресії. Правдиво. Це кіно для уважного глядача, адже тут ніхто не розжовує для вас сюжет, проте закладена величезна кількість знаків у локаціях та діях, щоб було можливо здогадатися самостійно. Статична камера поєднується із насиченою паралельними діями багатоплановою сценою. Як на мене це геніальне кіно. Проте якщо ви бажаєте розваги - краще збережіть цей фільм на майбутнє.

  Гість 20.08.2021

  Сюжет - неймовірний, точніше сама ідея, це просто якась антиутопія, яка нас чекає в майбутньому. Тепер я розумію, за що отримав таку нагороду цей фільм і чому він взагалі поїхав на Оскар, АЛЕ те як це показали - ЖАХ. Я розумію, що іноді можна зациклюватися на одній сцені, щоб глядач все роздивився, але я лише засипала, коли одна сцена тягнулася ну надто довго. Здається, що режисер хотів спеціально розтягнути екранний час. Сценарій нікуди не годиться, адже ми не знаємо нічого про героїв, ти не відчуваєш емпатії, особливо, якщо ти не пережив те саме, тобто, якщо іноземець буде дивитися фільм, то йому взагалі він здасться маячнею. Хотілося б більше діалогів, більше сцен, які показують відчай, посттравматичний стрес головного героя. Найкраща сцена - це перша, коли закопують людину, а також та, де розбирають загиблих буквально по частинкам. Якщо хоча б снімали все не з одного ракурсу, то ситуація була б покраще. А то іноді дійсно хотілось все роздивитись, але ти не можеш, адже все обмежено в рамках одного кадру. Присмак від фільму неприємний, тобто, ти розумієш, шо це станеться в майбутньому зовсім скоро. Ти ходиш з цими думками довго і тобі починається здаватися, що фільм непоганий, пле це лмше здається, якщо відкинути емоції і уявити, що фільм перегляне людина в майбутньому, через багато десятиліть після подій, то цих емоцій не буде і прийде точне розуміння, що з кінематографічної точки зору, фільм заслуговую 3/10, і то, за ідею, а не за зйомку

  ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ