Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
06-01-2021

Новорічний ексклюзив від SWEET.TV. Українські стрічки про Святого Миколая, що створюють магічний настрій

Новорічний ексклюзив від SWEET.TV. Українські стрічки про Святого Миколая, що створюють магічний настрій

Ми всі звикли, що новорічний настрій створюють фільми на кшталт «Сам удома» чи «Грінч». Голлівуд подарував нам дуже багато крутих стрічок, але й в Україні знімають гарне, магічне, різдвяне кіно.

Раді представити вам дві ексклюзивні різдвяні стрічки, що ви можете подивитися тільки на SWEET.TV. Починайте чистити мандаринку та вмикайте один з цих фільмів.

Тільки диво


Стрічка української режисерки Олени Каретник. У фільмі розповідається історія юнака Северина та його сестри Аніки. Вони, задля порятунку хворого батька, долають випробування, що занурюють їх у океан пригод. Події розгортаються в переддень свята Миколая. Різдвяні дива — головна сила, що допомагає долати труднощі, знайти справжнє кохання та побудувати міцну дружбу.

У фільми «Тільки диво» зібрався крутий склад акторів: Петро Миронов, Сергій Озіряний, Георгій Ярмоленко та інші.

https://sweet.tv/movie/20878-tilki-divo

Пригоди S Миколая


Дуже душевна стрічка, що ідеально підходить для створення різдвяного настрою.

Уявіть українські Карпати. До учня другого класу Артема напередодні 19 грудня несподівано завітав сам Миколай, але насправді — це злодій у костюмі чарівника. Маленький Артем, разом зі своєю сестрою та друзями потрібно проявити неабияку сміливість, згуртованість і винахідливість. І це все для того, щоб перемогти злодія та врятувати справжнього Супер Миколая.

https://sweet.tv/movie/20880-prigodi-s-mikolaya

Ці дві стрічки є в ексклюзивно тільки на SWEET.TV і доступні в межах підписки без доплат. Отже, відчути магію свят можна прямо зараз.

Насолоджуйтесь!