Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
24-12-2020

SWEET.TV — найкращий провайдер 2020 року за версією 1+1 MEDIA DISTRIBUTION

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV став найкращим провайдером 2020 року за версією 1+1 MEDIA DISTRIBUTION. Оціночна комісія гідно оцінила розвиток сервісу за останній рік і проєкти, що були запущені для підтримки українського кіно та кіно українською мовою. Нагороду було вручено 18 грудня.

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV отримав нагороду в номінації «Найкращий провайдер 2020 року» від 1+1 MEDIA DISTRIBUTION — одного з найбільших гравців ринку PAY TV України, що входить до медіагрупи 1+1 media. Комісія оцінила професійний підхід у роботі онлайн-кінотеатру, його стрімке зростання впродовж року, інновації та розвиток технічної складової, а також вагомий внесок у популяризацію та створення українського кіно та кіно українською. Результати оголосили 18 грудня. Вручення відбулося під час онлайн-версії щорічної церемонії «Орієнтир на цінності» від 1+1 MEDIA DISTRIBUTION.

«Ми дуже вдячні 1+1 MEDIA DISTRIBUTION за визнання та цю нагороду. Ми кожного дня вдосконалюємо SWEET.TV, щоб кожен глядач міг з задоволенням знайти для себе цікавий, якісний контент і зробити це максимально швидко та зручно. Цього року ми запустили проєкт «Hollywood українською», створили власний Фонд розвитку українського кіно та телебачення, фінансували перший серіал, провели власний хакатон з найбільшим призовим фондом в Україні — 50 000 $ та подарували кращим ІТ-фахівцям поїздку до кремнієвої долини, а також запустили спільний проєкт з Укрзалізницею. Круто, що наш розвиток і внески помітні нашим партнерам і глядачам», — каже директор SWEET.TV Олександр Резунов.

Сервіс постійно вдосконалюється та наповнює свою бібліотеку кращим контентом.

SWEET.TV — перший український онлайн-кінотеатр, який уклав прямі контракти з голлівудськими кіностудіями Disney, Paramount, Universal, Metro-Goldwyn-Mayer і Sony саме для території України, а не для СНД і Росії. Ці домовленості дали доступ до вихідних файлів фільмів і відкрили можливість створювати україномовний дубляж та озвучку для фільмів, які раніше їх не мали.

Для цього було створено проєкт «Hollywood українською» від SWEET.TV, в рамках якого власним коштом компанії вже дубльовано трилогії «Матриця» та «Володар перснів», перші три фільми франшизи «Місія: Нездійсненна» та чотири картини «Гаррі Поттера», мультфільм «Мадагаскар» та ін.

Натхненні проєктом «Hollywood українською», SWEET.TV організували Фонд розвитку українського кіно та телебачення куди перераховується по 10 гривень з кожного платного підключення до сервісу. Зібрані кошти спрямовуються на створення нових стрічок та серіалів, один з яких — перша українська ІТ-комедія «Стартапери» — вже є в ексклюзивному доступі в межах підписки на SWEET.TV.

«Підхід до наповнення бібліотеки фільмів нашого онлайн-кінотеатру — нестандартний. Ми відійшли від класичної концепції з мільйоном маловідомих фільмів і зробили вибір у бік їх якості. На платформі з’являються стрічки з рейтингом IMDb вище 6, і глядачі можуть бути впевнені, що обраний ними фільм однозначно залишить гарне враження. — каже Олександр Резунов, — Також у нашому кінозалі з’являються фільми, що представлені на сервісі ексклюзивно. Наприклад подивитися стрічки «Ціна правди», «Захар Беркут», «Атлантида» та iн. можна тільки на SWEET.TV».

Для того, щоб доступ до крутого та якісного контенту був максимально комфортним, додаток SWEET.TV було розроблено максимально дружнім та інтуїтивно зрозумілим. Дослідження, які провели в онлайн-кінотеатрі, показали, що глядачі знаходять потрібний їм фільм в середньому за 4 хвилини.

Для того, щоб постійно вдосконалюватися, — SWEET.TV інвестують у ІТ-індустрію України.  Компанія організувала Cinema Challenge Hackathon з призовим фондом у 50 000 $ та створила напрям Cinema Tech у найбільшому ІТ-змаганні Європи, а переможці виграли мандрівку до кремнієвої долини, де вони прослухають лекції в університетах Berkeley та Stanford, а також відвідають офіси Facebook, Google, Amazon, Twitter та топових стартапів.

Несподіванкою для всіх українців стала співпраця з Укрзалізницею. З грудня 2020 року в поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ з’явився доступ до контенту SWEET.TV через інтернет. Для цього онлайн-кінотеатр встановлює в потяги власне обладнання та пасажири зможуть насолоджуватися фільмами впродовж усієї поїздки.

SWEET.TV пропонує 100% легальний сервіс, що означає — кожна одиниця контенту з'являється на платформі виключно після підписання угоди з правовласником.