Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
15-09-2021

Ми зробимо безкоштовний доступ до SWEET.TV в Інтерсіті для всіх абонентів. Директор SWEET.TV про проєкт із Укрзалізницею

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV провів пресконференцію на базі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна». 

Під час пресконференції Олександр Резунов, директор SWEET.TV, розповів про плани розвитку спільного проєкту з Укрзалізницею.

Ми прагнемо бути поряд з нашими абонентами не тільки в містах, а й у дорозі. Відтак ми розпочали спільний проєкт з Укрзалізницею. З 5 вересня доступ до контенту національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV коштує всього 1 грн.

Для перегляду ліцензійних фільмів можна використовувати власний гаджет, під'єднавшись до мережі безпосередньо у вагоні швидкісного поїзда Інтерсіті. Щоб активувати сервіс, потрібно підключитись до точки доступу SWEET.TV за допомогою Wi-Fi налаштувань смартфону.

Найближчим часом ми зробимо безкоштовний доступ до контенту SWEET.TV в Інтерсіті для всіх абонентів нашого сервісу.

На платформі представлені 260+ телеканалів, зокрема в HD та 4K, серед яких: національні, фільмові, преміальні, дитячі, спортивні та інші. Є функція керування прямим ефіром ТБ: можна ставити на паузу, перемотувати та дивитися телепрограми в записі до 7 діб.

Абонентам доступний великий кінозал без реклами: 10 000+ фільмів без додаткових оплат, серед яких є прем’єри, а також українські та голлівудські ексклюзиви. Крім кіно та серіалів абоненти отримують доступ до шедеврів мультиплікації від Disney, Pixar, DreamWorks та ін. для дітей будь-якого віку та всієї родини.

Для нових абонентів SWEET.TV відкриває безкоштовний доступ до сервісу на 7 діб. Детальніше за посиланням.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди