Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
14-09-2021

«Це величезний крок до боротьби з піратством». Директор SWEET.TV про запуск локальної дистрибуції

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV провів пресконференцію на базі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна». Захід відбувся 14 вересня.

Під час пресконференції Олександр Резунов, директор SWEET.TV, розповів про проблеми роботи піратських сервісів і збитки, що вони наносять не лише українському кіно, а й державі в цілому. Також Олександр розповів, чому локальна дистрибуція — великий крок для боротьби з піратством в Україні.

Про роботу піратських сайтів

Робота піратських сайтів в Україні досі залишається дуже активною. Це зумовлено, в першу чергу, попитом на такі ресурси серед громадян. Необхідна жорстка позиція держави у цьому питанні та введення відповідальності для споживачів піратського контенту.

Через піратські сайти виробники українського контенту недоотримують мільйони гривень. Це призводить до недостатнього фінансування майбутніх проєктів.

Легальні сервіси допомагають розвиватися економіці країни, адже ми, на відміну від піратських ресурсів, сплачуємо податки та роялті виробникам контенту.

Щоб сприяти боротьбі з пиратством, SWEET.TV став членом Наглядової ради Комітету з питань медіа та комунікацій Американської торговельної палати в Україн. В межах роботи Комітету, ми будемо обмінюватися найкращими практиками щодо контентного піратства та координувати зусилля для більш ефективної боротьби з ним. Також SWEET.TV є членом антипіратської ініціативи «Чисте небо».

Ми відкриті до подібних проєктів і готові долучатися до антипіратських ініціатив.

Про запуск локальної дистрибуції

Наразі продаж підписок SWEET.TV відкрито в усіх національних торгових мережах: Comfy, Foxtrot, ELDORADO, Епіцентр, ROZETKA, АЛЛО та інші.

За різними даними, у великих мережах продається менше половини техніки в Україні. Більшу частину українці купують у невеликих, локальних магазинах і не отримують пропозиції підключити легальний сервіс інтернет-телебачення під час покупки. Відтак вони часто обирають безкоштовні, нелегальні піратські сайти.

Саме тому SWEET.TV побудував з нуля власну локальну офлайн дистрибуцію силами торгової команди, яка чудово знає всі переваги сервісу. Команда також займається навчанням кожного продавця в торговій точці.

Плани до кінця року та труднощі дистрибуції

Враховуючи те, що SWEET.TV — першопрохідці в офлайн локальній дистрибуції для онлайн-кінотеатрів, виникають певні труднощі.

Є необхідність навчати кожного партнера та пояснювати цінність легального контенту: не всі люди розуміють, що перегляд фільмів на піратських сайтах протизаконний та несе за собою великі збитки для власників і виробників контенту.

Саме тому наша локальна дистрибуція — це великий крок до популяризації споживання легального контенту по всій Україні.

Наша мета — щоб навіть у найменшому містечку України у людей була можливість зручно та легко, без зайвих зусиль отримати доступ до якісного телебачення та легального кінозалу від SWEET.TV.

Ми прагнемо, щоб у кожного українського глядача була можливість підключитися до SWEET.TV, поповнити особистий рахунок і придбати смарт-приставку, щоб перетворити свій звичайний телевізор на інноваційний Smart TV.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди