Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
11-09-2021

День українського кіно зі SWEET.TV

Традиційно у другу суботу вересня у нашій державі відзначають День українського кіно. Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV вітає зі святом усіх, хто творить і любить українське кіно!

Український кінематограф вже збагатив світову культуру неповторними кіношедеврами та продовжує захоплювати світового глядача, змагаючись за його увагу на міжнародних фестивалях. 

SWEET.TV підтримує українське кіно, для цього онлайн-кінотеатр створив Фонд розвитку українського кіно і телебачення (ФРУКТ), мета якого — фінансування нових проєктів українських режисерів. 

До фонду перераховується по 10 гривень з кожного платного підключення до SWEET.TV. Кожен з наших передплатників уже зробив свій невеликий, але дуже вагомий внесок у майбутнє кінематографу України.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, які українські фільми та серіали найчастіше дивляться абоненти сервісу. Велика кількість стрічок представлена на сервісі ексклюзивно: це означає, що подивитися їх в інтернеті легально можна тільки на SWEET.TV.

На SWEET.TV нині зібрана одна з найбільших бібліотек українського кіно, більшість якого можна дивитися без додаткових оплат. Крім фільмів на сервісі доступні 260+ каналів, зокрема в HD і 4К. Спробувати скористатись онлайн-кінотеатр можна безкоштовно впродовж 7 днів за посиланням.


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди