Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
04-09-2021

Кіно в дорозі стає ще доступнішим: з 5 вересня доступ до SWEET.TV на борту Інтерсіті+ коштуватиме лише 1 грн!

SWEET.TV та Укрзалізниця продовжують робити подорожі залізницею приємними для мільйонів пасажирів. 5 вересня доступ до національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV коштуватиме всього 1 грн. 

Для перегляду ліцензійних фільмів можна використовувати власний гаджет, під'єднавшись до локальної мережі безпосередньо у вагоні швидкісного поїзда Інтерсіті+. Активувати сервіс можна за QR-кодом на стікерах, що розміщені на кожному вікні поїзда.

SWEET.TV — це перший український онлайн-кінотеатр, який уклав прямі контракти з голлівудськими кіностудіями Disney, Paramount, Universal, Sony, Metro-Goldwyn-Mayer та іншими, та створює ексклюзивний дубляж й озвучку культових фільмів і трейлерів державною мовою. Компанія напряму співпрацює з провідними кіностудіями, які випускають більше 90% кращого світового кіно. Це дозволяє сервісу у числі перших відкривати глядачам доступ до топових світових прем’єр. 

Загалом на SWEET.TV доступні 10 000+ фільмів в тарифі без доплат, серед яких українські та голлівудські ексклюзиви, прем’єри, топові мультфільми та серіали. Також абоненти сервісу отримують доступ до 260+ телеканалів, зокрема в HD та 4К.


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди