Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
02-09-2021

Нові телеканали на SWEET.TV: огляд оновлення

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV збільшує список телеканалів. Нещодавно його поповнили 8 телеканалів, серед яких три новинні, два фільмові, два спортивні та один регіональний.

SWEET.TV представив 8 нових телеканалів, що доступні абонентам сервісу. Нумо детально розберемо оновлення.

Фільмові: «Дорама HD», «Trash»

Великою популярністю серед молодої аудиторії сервісу одразу почав користуватися фільмовий канал «Дорама HD», адже на ньому 24/7 транслюються різноманітні фільмі та серіали K-pop культури.

Телеканал «Trash» сподобається фанатам некласичного кіно. Якщо ви шукаєте гострих відчуттів і полюбляєте фільми категорії В — цей канал точно для вас. 

Новинні: «TRT World», «France 24 French HD» та «France 24 Arabic»

«TRT World» — це турецький новинний канал суспільного мовлення. Ефір ведеться українською. 

Також список новинних каналів поповнили «France 24 French HD» та «France 24 Arabic». Один з найпопулярніших новинних каналів світу доступний на SWEET.TV трьома мовами: англійською, французькою та арабською.

Спортивні: «Trace Sport Stars» та «Equalympic»

«Trace Sport Stars» — це не дуже звичний для українців спортивний канал. На ньому здебільшого транслюються передачі про життя спортсменів, тож його можна вважати спортивно-розважальним.

Канал «Equalympic» з’явився на SWEET.TV напередодні Паралімпіади Токіо-2020. На ньому йдуть трансляції паралімпійських видів спорту.

Регіональний «Типовой Київ»

Канал «Типовий Київ» має цікавий контент як для мешканців столиці України, так і для всіх громадян. На ньому можна слідкувати за новинами та переглядати цікаві ток-шоу.

Канали «Дорама HD», «Trash», «TRT World», «France 24 French HD» та «France 24 Arabic» та «Trace Sport Stars» доступні абонентам у тарифа М та L. Телеканал «Типовой Київ» відкритий у тарифах S, M та L.

Відтак на SWEET.TV загалом представлено 260+ телеканалів, зокрема в HD і 4К якості. Нові абоненти отримують безкоштовний доступ до всього контенту на сервісі на 7 діб.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди