Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
27-08-2021

SWEET.TV виступив за рівні умови роботи українських і міжнародних онлайн-кінотеатрів

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV став членом Наглядової ради Комітету з питань медіа та комунікацій Американської торговельної палати в Україн (АСС). Її мета — стати хабом для співпраці між індустрією, державним та приватним секторами, а також послідовно просувати позитивні зрушення у медіасфері.

В межах роботи Комітету, SWEET.TV буде сприяти забезпеченню сталого розвитку медіасфери України, передбачуваним та прозорим правилами зовнішньої реклами, а також обмінюватися найкращими практиками щодо контентного піратства та координувати зусилля для більш ефективної боротьби з ним.

«Ми прагнемо створювати рівні умови роботи для кожного гравця медіаринку України, незалежно від країни його походження. Наразі українські та міжнародні сервіси повинні розвиватися паралельно та об’єднувати свої зусилля в боротьбі проти спільного ворога — піратських ресурсів», — зазначає Михайло Хижняк, директор зі стратегічного розвитку SWEET.TV.

Разом зі SWEET.TV до комітету ввійшли Big Board Україна, Discovery, Kwendi, Netflix, Publicis Groupe Україна та Volia Україна.

Наразі кінозал SWEET.TV налічує більш ніж 10 000 фільмів, мультфільмів і серіалів, які можна дивитися в межах тарифу без доплат. Також абоненти отримують доступ до 260+ телеканалів, зокрема в HD та 4К. Для нових абонентів сервіс дає безкоштовний доступ на 7 діб.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди