Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
10-08-2021

Французьке кіно на SWEET.TV: добірка фільмів

У французького кіно є магічні властивості — воно не може бути поганим. Ми дійсно не знаємо, як французам це вдається, проте можете впевнитися в цьому самостійно: просто подивіться хоча б один фільм з цієї добірки!

Une bonne soirée avec un bon film!

Недоторкані або «1+1»

Напевне, найпопулярніший французький фільм, що з’являвся на екранах за останні 10 років. Засновано на реальній історії.

Сюжет розповідає нам про життя багатого чоловіка на ім’я Філіп, який розбився на параплані та став інвалідом. Тепер він прикутий до інвалідного візка та потребує постійної допомоги. Саме для цього він шукає собі помічника, що буде за ним доглядати. Серед усіх кандидатів Філіп обирає чорношкірого хлопця на ім’я Дріс, з яким вони раптово стають найкращими друзями.

Головні ролі у фільмі виконала Омар Сі та Франсуа Клюзе. 

Недоторкані. IMDb 8.5


Особливі

Два друга Бруно та Малік працюють у організаціях, що допомагають дітям із розладами аутичного спектру. Та одного дня вони вирішують залучити до своєї роботи дітей з неблагополучний родин. І саме тоді, коли вони можуть зробити багато добрих справ, заводиться бюрократична машина влади.

Фільм засновано на реальних подіях і створено авторами фільму «Недоторкані або «1+1».

Особливі. IMDb 7.4


Кафе бажань

Віктору вже за 60 і він думає, що вже ніколи не зможе бути таким щасливим, як у молоді часи. Проте один успішний підприємець на ім’я Антуан пропонує йому новітню розвагу: за допомогою акторської гри та історичних реконструкцій переміститися в минуле. Віктор обирає 1974 рік, день, коли він зустрів кохання всього його життя. 

Кафе бажань. IMDb 7.4


Лукас

Охоронець у клубі на ім’я Лукас випадково вбиває одного з відвідувачів. Після цього інциденту сором’язливого та тихого вишибалу починають шантажувати та змушують робити жахливі речі, адже на кону стоїть життя доньки.

Головну роль у фільмі виконав Жан-Клод ван Дам.

Лукас. IMDb 5.9


Портрет дівчини у вогні

Талановитій художниці Маріанн доручають зробити весільний портрет дівчини Елоїз. Та є одна велика проблема: малювати доведеться з пам’яті, адже сама «наречена» не хоче одружуватись. Цілими днями Маріанн прогулюється з Елоїз, а вночі малює. Проте з часом вони починають ставати все ближче одна до одної.

Портрет дівчини у вогні. IMDb 8.1


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди