Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
01-08-2021

Дракони усюди: вогнедишна добірка фільмів від SWEET.TV

Настав час діставати з антресолі обладунки, забирати в батька меч, робити з кухонного стола щит і відправлятися на битву проти драконів.

Ми зібрали топові фільми з драконами, що занурюють до їхнього неймовірного світу. Обережно, деколи буде вогнедишно гаряче 🐉

Трилогія «Хоббіт»

Звичайно, ми не могли пройти повз одного з найвідоміших магічних всесвітів. Його створив геніальний англійський письменник Джон Толкін, проте більше людей знають його трилогію «Володар перснів».

Але вогнедишний дракон, якого, до речі, зіграв Бенедикт Камбербетч, з’являється в трилогії «Хоббіт». Його звати Смоґ і він захопив місто під горою Еребор. Він, до речі, є останнім драконом у творах Толкіна.

Загалом трилогія «Хоббіт» розповідає про те, як Більбо Беґінз знайшов перстень влади та допоміг Торіну Дубощиту стати Королем під горою.

Хоббіт: Несподівана подорож. IMDb 7.8


Хоббіт: Пустка Смоґа. IMDb 7.8


Хоббіт: Битва п'яти воїнств. IMDb 7.4


Як приборкати дракона

Чи важко бути сином вождя племені вікінгів, якщо ти не герой? Звичайно ж важно! Саме з цією проблемою стикається Гикавка Страхітлива Тріска ІІІ. 

Щоб завоювати пошану інших, він вирушає у подорож і хоче знищити найстарішого з драконів — Нічну Лють. Та хто ж знав, що все, що розповідали про драконів — неправда. Тепер життя племені залежить від того, чи зможе Гикавка стати добрим другом дракону Беззубику.

Як приборкати дракона. IMDb 8.1


Як приборкати дракона 2. IMDb 7.8


Серце дракона

Найкрутіше в цій стрічці те, що вийшла вона в 1996 році та ладна доказати всім, що дракони — невід’ємна частина світового кінематографу.

В грудях короля Айнона б’ється серце дракона. Проте це не додало йому любові до вогнедишних і він наказує воїну на ім’я Бовін знищити всіх драконів до останнього. Проте не завжди накази виконуються до кінця, бо шляхетність та дружба залишаються на першому місці. Навіть якщо ця дружба виникає між людиною та величезним змієм.

Серце дракона. IMDb 6.5


Шрек

Історія головного людожера мультиків також не обійшлася без драконів. Та якщо бути точнішими — без дракона дівчинки. Вже в першій частині вона боронить чарівну принцесу Фіону, а далі стає дружиною Віслюка — найкращого друга Шрека.

На SWEET.TV можна подивитися 4 мультфільми про Шрека, а до фільму «Шрек 2» ми створили україномовний дубляж у проєкті «Hollywood українською».

Шрек. IMDb 7.9


Шрек 2. IMDb 7.2


Шрек Третій. IMDb 6.1


Шрек назавжди. IMDb 6.3


Микита Кожум’яка

Ще один мультик, але від попереднього відрізняється країною походження. «Микита Кожум’яка» зроблений в Україні 😍

Мультик розповідає нам історію Микити — сина знаменитого батька-богатиря. Хлопчик вирішує спробувати свої сили в сутичці з жахливим драконом. Тепер від мужності та відваги Микити залежить його майбутнє та чи повернеться він додому з магічного світу.

Микита Кожум’яка. IMDb 5.4


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди