Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
14-05-2021

«Hollywood українською»: україномовний дубляж отримав «Форрест Ґамп»

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV продовжує створювати україномовний дубляж для фільмів голлівудської класики, що раніше його не мали. Кінозал проєкту «Hollywood українською» поповнила стрічка Роберта Земекіса «Форрест Ґамп».

Фільм «Форрест Ґамп» є екранізацією однойменного роману Вінстона Ґрума. Стрічка з’явилася на екранах у 1994 році та стала найбільш популярною роботою режисера. Критики та кінематографісти схвально відгукувалися про фільм: «Форрест Ґамп» отримав 38 різноманітних нагород по всьому світу, в тому числи 6 премій «Оскар».

Наразі фільм «Форрест Ґамп» займає 12 позицію в списку 250 найрейтинговіших фільмів IMDb.

Сюжет фільму розповідає нам історію недоумкуватого хлопчика на ім’я Форрест Ґамп з вигаданого міста Ґрінбоу, Алабама. Його дивовижний погляд на світ у поєднанні з несподіваними талантами приводять до того, що він бере участь у найважливіших подіях історії США та робить великий внесок у поп-культуру.

Головну роль у фільмі виконав Том Генкс. Також у фільмі знімалися Робін Райт, Гері Сініз, Саллі Філд та інші.

У фільмі безліч фраз, що стали культовими. На кшталт: «Мама завжди казала, що життя, наче коробка шоколадних цукерок — ніколи не знаєш що всередині».

Подивитися стрічку абоненти SWEET.TV можуть безкоштовно в тарифі.

Форрест Ґамп. IMDb 8.8


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди