Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
08-05-2021

Проведіть своє розслідування разом з телеканалом Investigation Discovery

Investigation Discovery — тематичний канал сучасного телебачення, який входить до сімейства Discovery, Inc. З 2014 по 2017 рік називався ID Xtra. Його лозунг — «У пошуках істини». Теми та сюжети, підібрані для ефіру, змушують глядачів затамувати подих біля екранів телевізорів. Проєкти основані на архівних матеріалах, інтерв'ю та реконструкції реальних подій. Дивитися Investigation Discovery онлайн можна на платформі sweet.tv цілодобово. З нами ви зможете шукати мотиви злочинця або співпереживати жертві — у будь-якому разі яскраві емоції й ефект присутності забезпечені.

Що складає ефір телеканалу

Ідея каналу полягає в тому, що історії з життя людей не настільки прості, як здаються. Він відкриває для глядачів як світлу, так і темну сторону людської природи. В ефірі Investigation Discovery — події, повні таємниць, невигадані драми, інтриги та загадки, представлені в документальних фільмах і різних передачах. До телепрограми також входять:

  • розслідування реальних злочинів — таємничих зникнень, загадкових вбивств та ін.;
  • драматичні любовні історії;
  • загадки криміналістики;
  • гучні скандали навколо відомих зірок і політиків;
  • розповіді про страхи та помилки звичайних людей, які стали фатальними.

Трансляції на «Інвестігейшн Діскавері» розраховані насамперед на жіночу частину аудиторії, оскільки представниць прекрасної статі приваблюють цікаві історії про переплетення доль, які перетворюються на подобу трилера. Кількість глядачів каналу стрімко зростає.

Завдяки підтримуванню HD-формату, глядачам доступна якісна подача інформації. Вони зможуть повністю зануритися у бентежну атмосферу того, що відбувається на екрані. Глядач стає учасником подій, відчуваючи зв'язок з героями історій.

Популярні медіапродукти каналу

Контент телеканалу Investigation Discovery розрахований на аудиторію 16+. Одна з найпопулярніших передач, які він транслює, – «У лабіринті брехні». У кожному її випуску ведеться розслідування заплутаного вбивства. Детективи викривають злочинців, які приховують правду.

Популярності каналу додає ще один захоплювальний медіапроєкт — «Поліцейська камера». Глядачам доступні до перегляду історії з непростих буднів американських поліцейських. Вони дозволяють оцінити ризики, на які доводиться йти правоохоронцям, дають зрозуміти, наскільки швидко звичайний день може закінчитися трагедією.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди