Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
25-04-2021

Найкращі документальні фільми про Україну та українців на SWEET.TV

Документальне кіно має особливе значення для людей. Воно не просто дає змогу відпочити та насолодитися дозвіллям, а й допомагає краще пізнати світ навколо. Особливу увагу слід приділити документальним фільмам про українців, українську культуру та Україну допомагають зрозуміти нашу націю, дізнатися про традиції та особистостей, що зараз створюють нашу державу.

Документальні фільми про Україну — до вашої уваги.

Борщ. Секретний інгредієнт 


Український борщ — візитівка нашої культури. Проте ні для кого не є секретом, що в кожній родині його готують по-різному. У фільмі «Борщ. Секретний інгредієнт» відомий український кулінарний експерт Євген Клопотенко проїхався Україною та дізнався, як готують головну страву українців у різних регіонах. То який він, справжній український борщ?

Легально цей фільм можна подивитися тільки на SWEET.TV

Весільний спадок. IMDb 7.8 


Весілля — одна з найважливіших подій у житті людини. Весільні традиції — це окрема ланка історії української нації. Та в кожному куточку нашої неньки вони відрізняються.

У фільмі «Весільний спадок» режисер Олексій Гуз показав весільні звичаї українців з Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької областей. І ви також можете зануритися в цей неймовірний світ.

Легально цей фільм можна подивитися тільки на SWEET.TV

З України до Голлівуду. IMDb 7.1 


Ми навіть не здогадуємося, скільки українців створювали та створюють історію Голлівуду, а разом з нею — найкраще кіно в світі. Це режисери, актори, продюсери, спеціалісти зі створення спецефектів і багато інших фахівців. Станіслав Сукненко та Галина Кувівчак-Сахно розповідають історії «голлівудських українців» у документальному фільмі «З України до Голлівуду».

Фантастичні українці. Кіно 

Фантастичні українці. Музика

Фантастичні українці. Література 

Фантастичні українці. Візуальне мистецтво 


Серія документальних фільмів, що розповідають нам про сучасний стан української культури. Що відбувається в кіноіндустрії, як працюють і бачать свій розвиток музиканти, що з сучасною українською літературою та на якому етапі візуальне мистецтво. Про це все ви можете дізнатися з серії документальних фільмів «Фантастичні українці».